Покрівельний полікарбонат - светопропускающий будівельний матеріал нового покоління. Полікарбонат може використовуватися як на великих площах, так і для малих форм - навісів і козирків. Однією з його особливостей є здатність візуально збільшувати обсяг підпокрівельного простору.Поширення цього матеріалу стримувала можливість виникнення парникового ефекту. Однак, в даний час виробництво полікарбонату зі спеціальним покриттям виключило нагрівання повітря в приміщенні.

 

Особливості застосування покрівельного полікарбонату

Полікарбонатна покрівля не тільки допомагає втілити задуми архітекторів, об'єднуючи зовнішній і внутрішній простір будинку, але і є практичною і доступною за вартістю конструкцією.

Гідності полікарбонатною покрівлі:

  • Завдяки прекрасним світлопропускній характеристикам прозора покрівля з полікарбонату дозволяє істотно заощадити витрати на електроенергію.
  • На відміну від скла,яким для монтажу необхідний склопакет заводського виготовлення, полікарбонат простий в установці, до того ж, за такою покрівлею легко доглядати, і вона захищена від протікання.
  • Цей гнучкий матеріал чудово підходить для спорудження купольних і аркових конструкцій, оскільки його легко гнути і різати. До того ж, купол з полікарбонату набагато дешевше,ніж аналогічне споруда зі скла.
  • Покрівля з полікарбонату важить в 16 разів легше скляної конструкції і в 3 рази - акрилової, при однаковій товщині аркушів.
  • Пристрій покрівлі з полікарбонату, завдяки прекрасним теплоізоляційним характеристикам цього матеріалу, дозволяє захистити будову від морозу. Полікарбонат зберігає свої експлуатаційні якості при температурах від -400С до + 1200С.
  • Висока несуча здатність цього світлопропускаючого покрівельного матеріалу дозволяє використовувати його в регіонах зі сніжними зимами.

  • Полікарбонат стійкий до впливу хімічно агресивних речовин.
  • Одним з основних переваг цього матеріалу є його пожежобезпечність. Полікарбонат не підтримує горіння,а при підвищенні температури не виділяє шкідливих речовин. Безпечний цей матеріал і при падінні, оскільки він не розбивається на шматки, як скло.
  • При своєму невеликому вазі полікарбонат володіє прекрасними характеристиками по міцності. Він в 200 разів міцніше скла та у 8 разів - ПВХ і акрилового пластику.

Покрівля з монолітного полікарбонату має перетин, рівномірний по всій площі. Монолітний полікарбонат - ударостійкий, морозостійкий, стійкий до атмосферних впливів матеріал.

Перетин стільникового полікарбонату складається з ребер жорсткості, між якими знаходиться повітря. Така конструкція забезпечує високі теплоізоляційні властивості матеріалу.

Області застосування полікарбонату в якості покрівельного матеріалу

Покрівля із стільникового полікарбонату або монолітних листів може прикрасити споруди самих різних архітектурних форм та різноманітного цільового призначення. Це можуть бути: вокзали, ангари, виробничі, складські приміщення.Полікарбонатні листи підходять для оформлення місць для відпочинку: літніх кафе, маленьких ресторанів.

Полікарбонатний лист доцільно використовувати для світлопрозорих покрівель спортивних споруд: навісів і козирків стадіонів, критих кортів і басейнів.

Раніше,в приватному заміському будівництві полікарбонатні листи використовувалися для спорудження теплиць. В даний час покрівля з цього матеріалу знаходить більш широке застосування.

Дах з покриттям з полікарбонату може використовуватися для невеликої лазні.Така конструкція дозволяє максимально використовувати підпокрівельний простір при малій ширині зрубу, коли двосхилий покрівля не дає можливості спорудити повноцінне горищне приміщення, не кажучи про житлових кімнатах. Мансардний покрівля, в даному випадку, забезпечує вкрай малий виграш за площею і мало підходить по декоративному увазі.Пристрій оранжереї на плоскій гаражної даху - ще один варіант раціонального застосування підпокрівельного простору. Цей вид покрівлі не тільки зручний, але і красивий.

Покрівля з полікарбонату - рекомендації: така споруда має бути оснащено ефективними водовідводами. Прекрасним доповненням до мансарді є прикрашений квітами балкон.

Монтаж покрівлі з полікарбонату: основні правила та прийоми

Монтаж полікарбонатною покрівлі досить простий і може бути виконаний власними силами. При її устрій слід дотримуватися основних правил:

Полікарбонатні листи укладають паралельно скату даху вгору стороною, захищеної від ультрафіолетового випромінювання.

З'єднання листів здійснюється профілем у вигляді літери «Н» за допомогою шурупів, шпильок, саморізів в комплекті з шайбами ​​і прокладками.

Для забезпечення люфту,необхідного при температурних коливаннях, отвори під кріпильні деталі виготовляють овальними або зі збільшеним діаметром.

При монтажі слід стежити, щоб полікарбонат стикався безпосередньо тільки з гумовими прокладками, а не з деревом або металом.

Якщо вас зацікавила світлопропускаюча покрівля - полікарбонат є прекрасним матеріалом для втілення всіх задумів забудовника.

Додати коментар


Захисний код
Оновити