Правильний поріг підлоги на дерев`яних лагах: варіанти укладання на різні підстави

У приватних будинках і квартирах популярним способом облаштування підлоги вважається конструкція на лагах. Такий спосіб досить універсальний, дозволяє утеплити і вирівняти підставу. Однак його конструкція може сильно відрізнятися в залежності від поверху, типу будинку (приватний будинок або квартира), наявності теплого цоколя і т.д. У цій статті ми розглянемо декілька варіантів укладання пирога дерев'яної підлоги.

Шпунтованиа дошка і спосіб установки її на лаги

В індивідуальному будівництві широке поширення набула будівельна статева дошка. Даний пиломатеріал укладається безпосередньо на лаги і не вимагає додаткової обробки.

Всі елементи щільно з'єднуються один з одним за системою шип-паз, фіксуючи цвяхами або саморізами.

Монтуємо підлогу по лагам САМОСТІЙНО

Якщо вам набрид скрип старих мостин в приватному будинку, не викликають захоплення криві холодні підлоги в міській квартирі або ви будуєте новий будинок, в будь-якому випадку вам потрібен новий підлогу. Звичайно, є сучасні складні технології, але вони дорогі. Оптимальний, перевірений варіант облаштувати підлогу по лагам своїми руками. У даній статті представлена ​​інструкція, як це зробити просто і швидко.

КРОК ЛАГ для підлоги і ІНШІ ПИТАННЯ ЇХ УКЛАДАННЯ

Тематика цієї статті - розрахунок лаг для підлоги і їх укладання своїми руками. Ми з'ясуємо, з чого і якого перетину робляться лаги, з яким кроком їх краще укладати при різних типах настилу, як дезінфікувати для запобігання загнивання і як монтувати на підставах різних типів.

Самостійна установка ЛАГ ДЛЯ ПІДЛОГИ: ПРОСТИЙ СПОСІБ вирівняти і утеплити ЗАСНУВАННЯ

Дерев'яна підлога на лагах залишається одним з найпопулярніших варіантів в приватних будинках і старих квартирах. Низька ціна, висока довговічність і простота робіт виділяє цей спосіб влаштування підлоги серед інших видів. Якщо ви будуєте будинок, і вирішили зробити монтаж статевих лаг своїми руками,або вам потрібно оновити старі - ця стаття розповість вам технологію їх установки.

Утеплена підлога на лагах з листового матеріалу ОСБ З ВИКОРИСТАННЯМ теплої фарби У СВОЇЙ КВАРТИРІ

Перш ніж планувати і монтувати підлогу на лагах своїми руками, подумайте, а оптимальний чи це варіант для вашого житла? Адже можна під підлогове покриття зробити і мокрий чорнову підлогу, стяжку.

Так підлогова конструкція з лагами або стяжка? Так, при будівництві свого житла або капітальному ремонті квартири, завжди постає питання - які зробити підлоги в квартирі на лагах або на основі стяжки.

Лаги для підлоги - Технологія установки

Перш ніж починати ремонтувати підлогу в квартирі або приватному будинку, необхідно розуміти, як влаштована дана частина приміщення, з чим доведеться зіткнутися. Ми поговоримо про найважливіше елементі даної конструкції - статевих лагах, власне, це те, на чому тримається вся меблі та інші предмети інтер'єру. Плюс до всього,в розділах також будуть згадані антісептірованние статеві лаги, і яка деревина більше підходить для них.

ВСТАНОВЛЮЄМО дерев'яні лаги для підлоги В ПРИВАТНИХ І багатоквартирних будинках

При зведенні приватних будинків та ремонті квартир багатьом господарям доводиться шукати інформацію про те, як встановити лаги для підлоги. Від якості інсталяції буде залежати надійність усього статі, тому не можна упускати навіть найменших деталей, адже нижня площина повинна бути міцною і рівною. Залежно від типу житла збірка нижньої конструкції може значно відрізнятися.

Утеплення підлоги на лагах - ТЕХНОЛОГІЯ МОНТАЖУ

З якого б матеріалу не був збудований ваш будинок, процес утеплення його елементів ніколи не буде зайвим. Особливо це стосується статей - конструкції, не тільки за визначенням є об'єктом максимальних тепловтрат з приміщень, але і схильною підвищеної експлуатацією. Мається на увазі безпосередній фізичний контакт, адже саме по підлозі ми ходимо (багато хто любить робити це босоніж), на підлозі обожнюють грати наші діти.

Дерев'яна підлога на лагах - ОСОБЛИВОСТІ ВИБОРУ МАТЕРІАЛУ І МОНТАЖУ

Підлога - це дуже важливий елемент будь-якого будинку. Крім естетичної складової, підлоги також відчувають постійну навантаження, тому повинні бути рівними і міцними. На сьогоднішній день вони облаштовуються з двох матеріалів: деревини і бетону, і дерев'яна підлога на лагах є відмінним варіантом для житлового приміщення.