Підготовка підлоги під ламінат

Ламінат - багатошарове покриття підлоги, основу якого складає деревоволокнистих плит. Незважаючи на те, що вона виготовляється за особливою технологією і завдяки цьому набуває особливої міцності, при найменшому відхиленні від варіанту правильного укладання швидко виявляться всі негативні властивості цього композитного матеріалу.

Як проводиться підготовка підлоги до укладання ламінату

Запорукою довгої і безпроблемної служби ламінату є його укладання на ідеально рівну поверхню. Допускається лише мінімальний перепад висот, не більше 2 мм на кожні 2 метри, ці норми диктує СНиП 3.04.01-87. Структура ламінату така, що деформації нічим не компенсуються, цей матеріал не має ніякої еластичності і не дуже міцний в місці кріплення.

Тепла підлога під ламінат - тепло і затишок в домі

Один з найбільш популярних видів підлогових покриттів сьогодні - ламінат, але чи можна зробити тепла підлога під ламінат? Це цілком реально! Ламіноване покриття привертає високою стійкістю до вологи, стійкістю до механічних пошкоджень і високих естетичних якостей.

Технологія укладання ламінату: вибір покриття, способи настилу і порядок виконання робіт

Ламінат, напевно, один з найбільш поширених видів підлогового покриття. Його текстура і забарвлення, що повторює натуральне дерево, дозволить зробити будь-які апартаменти теплими і затишними. Технологія укладання ламінату своїми руками досить проста і не вимагає високих професійних навичок, тому виконати цю роботу можна самостійно.

Укладання ламінату на дерев'яну підлогу - робота, що вимагає особливої уваги

Ламінат - це недороге, красиве і дуже міцне покриття для підлоги, яке імітує натуральне дерево практично будь-який благородної породи. Зазвичай його укладають на ретельно вирівняну піщано-цементну стяжку. Однак як проводиться укладання ламінату на дерев'яну підлогу? Давайте розберемося детально, якщо стелитися ламінат на стару дерев'яну підлогу, щоб при виконанні робіт не виникло труднощів.

Відповідальне рішення - вибираємо ламінат для кухні

Багато замислювалися над тим, яке підлогове покриття вибрати на кухню. Перш за все, хочеться, щоб воно було міцним, теплим, легко милось і не боялося вологи. Як правильно вибрати пластиковий ламінат для кухні та чому його, а не плитку - тема цієї статті.

Як укладати ламінат на нову підлогу

Придбали матеріал, і вирішуєте, як укладати ламінат? Послідовність дій у процесі укладання та основні правила краще дізнатися заздалегідь. Точне дотримання рекомендацій гарантує гарне і рівне підлогове покриття з ламінату.

Ламінат являє собою сучасний багатошаровий матеріал. Його випускають у вигляді довгастих панелей, що імітують дерев'яну поверхню.

Укладання ламінату: все робимо правильно!

До вибору підлогового покриття потрібно підходити грунтовно. Воно відрізняється не тільки за зовнішніми ознаками, він і за технічними характеристиками. Одним з популярних методів обробки підлоги є укладання ламінату.

Ламінат, по суті, це імітація паркетної дошки. Таке покриття являє собою пластину ДВП просочену спеціальними складами і покритий з лицьового боку ламінованої захисною плівкою.

Реставрація і ремонт паркету в кімнаті

Якщо в квартирі укладений паркет, то з часом може трапитися, що його лакове покриття втратить свій блиск. Так само можливо сталося затоплення приміщення, і паркет після цього деформувався, а деякі дошки відірвалися. У таких ситуаціях необхідно відремонтувати паркет.

Як покласти ламінат своїми руками

Безсумнівно, ламінат є найпопулярнішим і недорогим покриттям підлоги. На практиці використовується навіть самоклеящийся ламінат ПВХ. Про те, як покласти ламінат в квартирі або заміському будинку ви ознайомитеся, прочитавши цю статтю.

Виготовляти ламінат почали в 80-х роках минулого століття. Складається покриття з чотирьох шарів. Перший шар або оверлей (верхній) призначений для захисту від ударів, подряпин і стирання.