СУЧАСНІ ПОЛІМЕРНІ ПІДЛОГИ - МОЖНА ЗРОБИТИ САМОСТІЙНО

Кожен хороший господар хоче зробити своє житло унікальним, а сучасні технології зараз стали набагато доступніше для самостійного монтажу. Якщо говорити про підлогові покриття, то безумовним лідером є полімерні підлоги.

У даній статті, ми розглянемо їх основні переваги, також буде дана докладна інструкція по монтажу покриття своїми руками.

НАЛИВНІ ПОЛІМЕРНІ ПІДЛОГИ - СУЧАСНЕ ПОКРИТТЯ ШИРОКОГО ЗАСТОСУВАННЯ

Пол - це найчастіше фінальна риса ремонту в будь-якому будинку, все логічно, оформили стелю, обклеїли стіни, пора і про підлогах подумати. Ось тут і починаються гонки по вертикалі в пошуках і порівнянні, тим більше що сучасний ринок перенасичений покриттями для підлоги. Якими вони тільки не бувають і натуральними, і еластичними, і теплими, і з додатковими ефектами, і навіть наливні полімерні підлоги бувають.

ЩО ТАКЕ Самовирівнювальна НАЛИВНА ПІДЛОГА І ЯК ВОНА укладається

Самовирівнюючі наливні підлоги отримують все більшу популярність при проведенні ремонту будівель різного призначення.

Вибір таких методів обробки невипадковий, оскільки витрата на самовирівнюється наливна підлога невисокий і укладання відрізняється порівняльною простотою і зручністю.

Самонівелююча ПІДЛОГА: ОСОБЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ТА ПРОЦЕС МОНТАЖУ

Обличчям будь-якого приміщення є підлогу, і від того наскільки якісно він виконаний буде залежати зручність проживання, а також термін служби підлогового покриття. Для того щоб це питання було якісно вирішене, фахівці пропонують використовувати самонівелючу підлогу.

МАЯКИ ДЛЯ наливної підлоги: грамотна установка своїми руками

Наливні підлоги - одна з найпопулярніших технологій на сьогоднішній день. Через простоту монтажу даний тип покриття найчастіше використовується для монтажу підлог своїми руками. Матеріалом для їх формування служить самовиравнівающаяся суміш - незважаючи на свою назву, вона все ж потребує присутності орієнтира, в якості якого найчастіше виступають штирові маяки для наливної підлоги.

НАЛИВНА ПІДЛОГА В КВАРТИРІ: ДЕТАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

Бетон - це найбільш традиційний матеріал для створення підлоги в багатоквартирних будинках. На жаль, даний тип покриття через свою структури рідко має досить рівну поверхню - найпростіший і ефективний спосіб вирівняти бетонну підлогу, це використання самовирівнюється суміші. Як правильно зробити наливна підлога в квартирі? - Про це і розповімо, а в результаті ви отримаєте практично ідеально рівну поверхню.

Швидкотвердіюча наливна ПІДЛОГА - ОСОБЛИВОСТІ ПОКРИТТЯ І ТЕХНОЛОГІЯ МОНТАЖУ

Завершальною стадією ремонту є укладання підлогового покриття. І крім естетичної складової дуже важливо, щоб підлоги представляли собою міцну і надійну конструкцію, здатну витримати багаторічну експлуатацію. Саме до таких покриттів відноситься бистротвердеющий наливна підлога старателі.

НАЛИВНА ПІДЛОГА В ГАРАЖІ: покрокова інструкція

До підлоги в гаражі пред'являються особливі вимоги, адже він повинен витримувати вагу багатотонної автомобіля. Крім того, покриття повинне бути зручним в сенсі його обслуговування, щоб не довелося регулярно витрачати багато часу на прибирання. Всім цим характеристикам відповідають сучасні наливні підлоги.