Як укладати КЕРАМЗИТ НА ПІДЛОГУ

Керамзит - один з найбільш затребуваних в будівництві сипучих матеріалів, який протягом кількох десятиліть використовують на будмайданчиках в різних цілях. Він являє собою округлі або овальної форми гранули з пористою структурою.

Виробляється керамзит з легкоплавких сортів глини шляхом випалу в спеціальних барабанних печах при високих температурах порядку 1000-1300 градусів.

УКЛАДАННЯ ПІДОГИ НА КЕРАМЗИТ: ВИРІВНЮВАННЯ І ЗАЛИВКА

Нинішній будівельний століття можна сміливо називати століттям бетону з тієї простої причини, що сьогодні з нього роблять абсолютно все: від фундаменту до міжповерхового перекриття.

Однак існують деякі окремі випадки, коли тільки одного бетону недостатньо, та й технологію роботи з ним теж знати треба.

КЕРАМЗИТ ДЛЯ ПІДЛОГИ - види, властивості та ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

Найбільш відповідальним етапом при здійсненні ремонту житла або будівництві будинку є облаштування підлоги. Від якості підстави залежить безліч характеристик майбутньої споруди. І в наш час існує безліч варіантів, чим замінити керамзит для підлоги, який є традиційним утеплювачем для підстав.

Однак,незважаючи на появу більш сучасних і технологічних утеплювачів, керамзит продовжує активно використовуватися для теплоізоляції і вирівнювання бетонних основ. У даній статті ми поговоримо про те, що необхідно знати кожному домашньому майстру, який вирішив працювати з даним матеріалом.

РОБИМО МІЦНУ І ТЕПЛУ ПВДЛОГУ ІЗ КЕРАМЗИТУ І ГВЛ У ПРИВАТНОМУ БУДИНКУ

Існує три види стяжки - звичайна (мокра), напівсуха і суха, яка робиться з фіброцементу або гіпсоволокнистих листів (ГВЛ). Останній варіант істотно заощаджує час, до того ж тут відсутні так звані «мокрі роботи», тому підлоги з керамзиту з наступним монтажем таких листів дуже зручні.Нижче ми постараємося розібратися, як це зробити, а також подивимося тематичне відео в цій статті для наочного сприйняття.

Керамзитобетонна підлога: ТЕХНОЛОГІЯ пристрою і склад СУМІШІ

Керамзитобетон став відносно недавно використовуватися в приватному будівництві.

Однак отримала велике поширення в силу своїх характеристик, таких як:

  • відмінна теплоізоляція;
  • легкість.

ЯК РОБИТЬСЯ стяжки підлоги з керамзитом: ПРАВИЛА І НЮАНСИ ПРОЦЕСУ

Є кілька варіантів монтажу бетонного покриття з утеплювачем, але в основному вони розглядаються, як звичайна або напівсуха стяжка підлоги з керамзитом своїми руками. Звичайно, тут можна звернути увагу на те, що суміш може бути бетонної або цементно-піщаної, але для житлових приміщень, особливо для квартир в багатоповерхових будинках, найчастіше обходяться останнім видом розчину.

Зараз ми розберемося, як робиться і укладається звичайна і напівсуха стяжка, і як доповнення подивимося тематичне відео в цій статті.

САМОСТІЙНЕ УТЕПЛЕННЯ підлоги керамзитом

Майже у всіх випадках перші поверхи в силу свого розташування на грунті є найбільш холодними і один з варіантів пом'якшення такої ситуації, це утеплення підлоги керамзитом під стяжку. Найчастіше такий варіант використовується в приватному секторі і при цьому цілком себе виправдовує, до того ж, така термоізоляція є однією з найдешевших.Нижче ми розберемося в монтажних процесах, а також подивимося відео в цій статті по даній темі.