Вирівнювання підлоги під лінолеум

Ви плануєте постелити лінолеум в кімнаті, але вважаєте, що підлоги недостатньо рівні? Ви абсолютно праві - їх необхідно привести в нормальний експлуатаційний вид.

Вирівнювання підлоги - це один з найважливіших етапів робіт в будівництві і ремонті. Не варто нехтувати ретельним вирівнюванням, так як підлога з дефектами може виявитися головною причиною швидкого зношування його покриття - лінолеуму.

Підготовка підлоги під лінолеум

Придбано новий красивий лінолеум і не терпиться його постелити? Поспішати не варто. Щоб покриття прослужило як можна довше, обов'язково треба підготувати підлогу до цієї процедури. Яке б покриття не використовувалося для підлоги, його підготовці слід приділити особливу увагу. Залежно від того, який підлогу буде оновлюватися, розробляється план майбутньої роботи.

Як вирівняти підлогу під лінолеум

У українських квартирах скошені і нерівні підлоги, на жаль, - не рідкісне явище. Щоб покриття служило довго, а інтер'єр виглядав вишукано, фахівці рекомендують розрівняти поверхню перед тим, як виконувати настил лінолеуму. Для вирівнювання підлоги передбачені різні технології, кожна з яких має свої переваги і недоліки.

Укладання лінолеуму на дерев'яну підлогу

Дерев'яні підлоги з часом втрачають свій первинний вигляд, дошки деформуються, і між ними з'являються щілини. Таке приходить в непридатність покриття перестає утримувати тепло і вимагають обов'язкового ремонту та утеплення. Багато власників будинків вважають за краще постелити зверху дощок лінолеум, але він не вирішити питання утеплення, якщо правильно не підготували дерев'яну основу.

Укладання лінолеуму на бетонну підлогу

Лінолеум, як фінішне покриття для підлоги, користується великою популярністю у багатьох власників квартир і приватних будинків. Незважаючи ні то, що багато хто вважає його досить неміцним матеріалом, сучасний комерційний лінолеум використовується для оформлення підлог навіть в громадському транспорті, що свідчить про його високої зносостійкості. Однак для того, щоб підлогове покриття служило вам вірою і правдою довгі роки, необхідно ретельно дотримуватися технологію його монтажу. Укладання лінолеуму на бетонну підлогу може проводитися самостійно.