Якщо ви цікавитеся проблемою вибору теплої підлоги, то наша стаття вам в цьому допоможе. Ми розповімо, на що слід звернути увагу і як уникнути помилок. Система теплої підлоги - в наш час гідності такої системи опалення перед традиційними способами обігріву житлових приміщень відчули на собі безліч людей. До того, як вибрати тепла підлога, багато хто навіть не замислювалися просто, що досить доступна система опалення може настільки якісно і ефективно обігрівати будь-приміщення, незалежно від його площі - будь-то житловий будинок, квартира або навіть офіс.

Вартість опалення сучасної квартири або приватного будинку завжди стояла у мешканців на першому місці. Щоб скоротити витрати і при цьому залишити житло теплим в холодну пору змушує багатьох шукати альтернативні системи опалення приміщень. Як заміну радіаторної системи підійде комплект теплих водяних підлог і труба для теплої підлоги rehau.

Облаштовуючи своє житло, кожен з нас намагається створити в своїй квартирі максимально можливий комфорт і затишок. Дуже добре справляються з цим завданням встановлені підлоги з підігрівом. Зазвичай такі роботи замовляються кваліфікованим майстрам, але технологія установки теплого статі не настільки складна, щоб домашній умілець не зміг впоратися з цим завданням. Тільки необхідно мати деякі знання і бажання зайнятися цією справою.

Водяна тепла підлога являє собою систему, що використовує гарячу воду як джерело тепла. Принцип роботи такої системи елементарний: на поверхню встановлюється спеціальна гнучка труба, по якій циркулює гаряча вода. Джерелом тепла для цієї підлоги є система центрального опалення або газовий котел. Переважно технологія підключення трубопроводу до газового котла. Так водяний варіант теплої підлоги не буде залежати від сезонних відключень опалення, від перепаду температур і тиску.

Чому ми вибираємо інфрачервона тепла підлога? Це одна з найсучасніших і вигідних технологій, здатна цілком замінити основне опалення в будинку. Така підлога при монтажі не вимагає стяжки, мокрих робіт. А в експлуатації досить економічний і зручний.

Інфрачервоні плівкові підлоги мають масу переваг. Змонтувати його в кімнаті можна самостійно за пару годин. Для цього не потрібно затівати капітальний ремонт. Він може бути як окремою самостійною системою обігріву будинку, так і додаткової.

Чому сьогодні багато вагаються з вибором статі для дерев'яного будинку? Адже такий будинок - це, перш за все, вибір на користь екологічного будівельного матеріалу. Він подарує не тільки тепло і затишок мешканцям, а й сприятиме створенню природного повітрообміну і просто відмінного мікроклімату в приміщеннях. Але тут і починаються сумніви: а як облаштувати свої підлоги, щоб вони були і теплими, і рівними, і довговічними - а ще мали привабливий зовнішній вигляд?

Часто виникає питання, чи можна укласти тепла підлога під лінолеум - чи безпечно, які особливості. Розповімо про те, які види теплої підлоги існують, і які особливості його укладання під лінолеум.

Мати тепла підлога в лазні мріє кожен, хто вирішив обзавестися подібним будовою. Така лазня створює додатковий комфорт і затишок для відвідувача. Чи не кожен захоче ставати босими ногами на холодну покриття особливе восени і взимку. До того ж це може привести до простудних захворювань особливо у дітей.

Нетрадиційні системи опалення останнім часом досить широко застосовуються в сучасному будівництві. Вони дозволяють значно знизити споживання енергоносіїв, що відчутно позначається на економії сімейного бюджету. До таких новаторських рішень відноситься плівковий інфрачервоний обігрів приміщення. Ми розповімо, як правильно зробити монтаж інфрачервоної теплої підлоги.

Населення активно освоює різні способи обігріву житла, і самостійно їх встановлює. Домашній майстер для створення комфортної атмосфери у себе вдома може самостійно зробити монтаж електричної теплої підлоги. Цей захід забезпечує альтернативний підхід до опалення, і економить сімейні фінанси.

Електричні підлоги можна влаштовувати в заміських будинках, звичайних квартирах і квартирах з індивідуальною системою опалення. Їх влаштовують в окремих кімнатах по вибору власника. Процес створення статі починається з вибору основного нагрівального елементу, який ляже в основу конструкції.