У приватних будинках і квартирах популярним способом облаштування підлоги вважається конструкція на лагах. Такий спосіб досить універсальний, дозволяє утеплити і вирівняти підставу. Однак його конструкція може сильно відрізнятися в залежності від поверху, типу будинку (приватний будинок або квартира), наявності теплого цоколя і т.д. У цій статті ми розглянемо декілька варіантів укладання пирога дерев'яної підлоги.

В індивідуальному будівництві широке поширення набула будівельна статева дошка. Даний пиломатеріал укладається безпосередньо на лаги і не вимагає додаткової обробки.

Всі елементи щільно з'єднуються один з одним за системою шип-паз, фіксуючи цвяхами або саморізами.

Якщо вам набрид скрип старих мостин в приватному будинку, не викликають захоплення криві холодні підлоги в міській квартирі або ви будуєте новий будинок, в будь-якому випадку вам потрібен новий підлогу. Звичайно, є сучасні складні технології, але вони дорогі. Оптимальний, перевірений варіант облаштувати підлогу по лагам своїми руками. У даній статті представлена ​​інструкція, як це зробити просто і швидко.

Тематика цієї статті - розрахунок лаг для підлоги і їх укладання своїми руками. Ми з'ясуємо, з чого і якого перетину робляться лаги, з яким кроком їх краще укладати при різних типах настилу, як дезінфікувати для запобігання загнивання і як монтувати на підставах різних типів.

Дерев'яна підлога на лагах залишається одним з найпопулярніших варіантів в приватних будинках і старих квартирах. Низька ціна, висока довговічність і простота робіт виділяє цей спосіб влаштування підлоги серед інших видів. Якщо ви будуєте будинок, і вирішили зробити монтаж статевих лаг своїми руками,або вам потрібно оновити старі - ця стаття розповість вам технологію їх установки.

Перш ніж планувати і монтувати підлогу на лагах своїми руками, подумайте, а оптимальний чи це варіант для вашого житла? Адже можна під підлогове покриття зробити і мокрий чорнову підлогу, стяжку.

Так підлогова конструкція з лагами або стяжка? Так, при будівництві свого житла або капітальному ремонті квартири, завжди постає питання - які зробити підлоги в квартирі на лагах або на основі стяжки.

Перш ніж починати ремонтувати підлогу в квартирі або приватному будинку, необхідно розуміти, як влаштована дана частина приміщення, з чим доведеться зіткнутися. Ми поговоримо про найважливіше елементі даної конструкції - статевих лагах, власне, це те, на чому тримається вся меблі та інші предмети інтер'єру. Плюс до всього,в розділах також будуть згадані антісептірованние статеві лаги, і яка деревина більше підходить для них.

При зведенні приватних будинків та ремонті квартир багатьом господарям доводиться шукати інформацію про те, як встановити лаги для підлоги. Від якості інсталяції буде залежати надійність усього статі, тому не можна упускати навіть найменших деталей, адже нижня площина повинна бути міцною і рівною. Залежно від типу житла збірка нижньої конструкції може значно відрізнятися.

З якого б матеріалу не був збудований ваш будинок, процес утеплення його елементів ніколи не буде зайвим. Особливо це стосується статей - конструкції, не тільки за визначенням є об'єктом максимальних тепловтрат з приміщень, але і схильною підвищеної експлуатацією. Мається на увазі безпосередній фізичний контакт, адже саме по підлозі ми ходимо (багато хто любить робити це босоніж), на підлозі обожнюють грати наші діти.

Підлога - це дуже важливий елемент будь-якого будинку. Крім естетичної складової, підлоги також відчувають постійну навантаження, тому повинні бути рівними і міцними. На сьогоднішній день вони облаштовуються з двох матеріалів: деревини і бетону, і дерев'яна підлога на лагах є відмінним варіантом для житлового приміщення.