Кожен хороший господар хоче зробити своє житло унікальним, а сучасні технології зараз стали набагато доступніше для самостійного монтажу. Якщо говорити про підлогові покриття, то безумовним лідером є полімерні підлоги.

У даній статті, ми розглянемо їх основні переваги, також буде дана докладна інструкція по монтажу покриття своїми руками.

Пол - це найчастіше фінальна риса ремонту в будь-якому будинку, все логічно, оформили стелю, обклеїли стіни, пора і про підлогах подумати. Ось тут і починаються гонки по вертикалі в пошуках і порівнянні, тим більше що сучасний ринок перенасичений покриттями для підлоги. Якими вони тільки не бувають і натуральними, і еластичними, і теплими, і з додатковими ефектами, і навіть наливні полімерні підлоги бувають.

Самовирівнюючі наливні підлоги отримують все більшу популярність при проведенні ремонту будівель різного призначення.

Вибір таких методів обробки невипадковий, оскільки витрата на самовирівнюється наливна підлога невисокий і укладання відрізняється порівняльною простотою і зручністю.

Обличчям будь-якого приміщення є підлогу, і від того наскільки якісно він виконаний буде залежати зручність проживання, а також термін служби підлогового покриття. Для того щоб це питання було якісно вирішене, фахівці пропонують використовувати самонівелючу підлогу.

Наливні підлоги - одна з найпопулярніших технологій на сьогоднішній день. Через простоту монтажу даний тип покриття найчастіше використовується для монтажу підлог своїми руками. Матеріалом для їх формування служить самовиравнівающаяся суміш - незважаючи на свою назву, вона все ж потребує присутності орієнтира, в якості якого найчастіше виступають штирові маяки для наливної підлоги.

Бетон - це найбільш традиційний матеріал для створення підлоги в багатоквартирних будинках. На жаль, даний тип покриття через свою структури рідко має досить рівну поверхню - найпростіший і ефективний спосіб вирівняти бетонну підлогу, це використання самовирівнюється суміші. Як правильно зробити наливна підлога в квартирі? - Про це і розповімо, а в результаті ви отримаєте практично ідеально рівну поверхню.

Завершальною стадією ремонту є укладання підлогового покриття. І крім естетичної складової дуже важливо, щоб підлоги представляли собою міцну і надійну конструкцію, здатну витримати багаторічну експлуатацію. Саме до таких покриттів відноситься бистротвердеющий наливна підлога старателі.

До підлоги в гаражі пред'являються особливі вимоги, адже він повинен витримувати вагу багатотонної автомобіля. Крім того, покриття повинне бути зручним в сенсі його обслуговування, щоб не довелося регулярно витрачати багато часу на прибирання. Всім цим характеристикам відповідають сучасні наливні підлоги.

Яка технологія виробництва коркового покриття? Як укладається рулонна або замкова пробка на підлогу?

У чому переваги цього покриття і чи є у нього помітні недоліки? Давайте розбиратися.

Що це таке

ПОХОДЖЕННЯ

Матеріал являє собою перероблену кору коркового дуба, що росте переважно в Середземномор'ї. Заготівля пробки не стає для дерева фатальною: при правильному підході одне дуб може давати кору багато десятиліть.

Мало хто знає, як доглядати за корковим підлогою і тому вважається що цей матеріал вкрай примхливий у догляді. Але це не так! Пробка не деформується, не вбирає вологу як ламінат.

Таке покриття має цікавий малюнок, дуже приємну текстуру і благородний вигляд.

Гідності й недоліки

Пробкова підлога під дерево - це відмінне рішення для тих, хто піклується про своє здоров'я.