Ламінат - багатошарове покриття підлоги, основу якого складає деревоволокнистих плит. Незважаючи на те, що вона виготовляється за особливою технологією і завдяки цьому набуває особливої міцності, при найменшому відхиленні від варіанту правильного укладання швидко виявляться всі негативні властивості цього композитного матеріалу.

Запорукою довгої і безпроблемної служби ламінату є його укладання на ідеально рівну поверхню. Допускається лише мінімальний перепад висот, не більше 2 мм на кожні 2 метри, ці норми диктує СНиП 3.04.01-87. Структура ламінату така, що деформації нічим не компенсуються, цей матеріал не має ніякої еластичності і не дуже міцний в місці кріплення.

Один з найбільш популярних видів підлогових покриттів сьогодні - ламінат, але чи можна зробити тепла підлога під ламінат? Це цілком реально! Ламіноване покриття привертає високою стійкістю до вологи, стійкістю до механічних пошкоджень і високих естетичних якостей.

Ламінат, напевно, один з найбільш поширених видів підлогового покриття. Його текстура і забарвлення, що повторює натуральне дерево, дозволить зробити будь-які апартаменти теплими і затишними. Технологія укладання ламінату своїми руками досить проста і не вимагає високих професійних навичок, тому виконати цю роботу можна самостійно.

Ламінат - це недороге, красиве і дуже міцне покриття для підлоги, яке імітує натуральне дерево практично будь-який благородної породи. Зазвичай його укладають на ретельно вирівняну піщано-цементну стяжку. Однак як проводиться укладання ламінату на дерев'яну підлогу? Давайте розберемося детально, якщо стелитися ламінат на стару дерев'яну підлогу, щоб при виконанні робіт не виникло труднощів.

Багато замислювалися над тим, яке підлогове покриття вибрати на кухню. Перш за все, хочеться, щоб воно було міцним, теплим, легко милось і не боялося вологи. Як правильно вибрати пластиковий ламінат для кухні та чому його, а не плитку - тема цієї статті.

Придбали матеріал, і вирішуєте, як укладати ламінат? Послідовність дій у процесі укладання та основні правила краще дізнатися заздалегідь. Точне дотримання рекомендацій гарантує гарне і рівне підлогове покриття з ламінату.

Ламінат являє собою сучасний багатошаровий матеріал. Його випускають у вигляді довгастих панелей, що імітують дерев'яну поверхню.

До вибору підлогового покриття потрібно підходити грунтовно. Воно відрізняється не тільки за зовнішніми ознаками, він і за технічними характеристиками. Одним з популярних методів обробки підлоги є укладання ламінату.

Ламінат, по суті, це імітація паркетної дошки. Таке покриття являє собою пластину ДВП просочену спеціальними складами і покритий з лицьового боку ламінованої захисною плівкою.

Якщо в квартирі укладений паркет, то з часом може трапитися, що його лакове покриття втратить свій блиск. Так само можливо сталося затоплення приміщення, і паркет після цього деформувався, а деякі дошки відірвалися. У таких ситуаціях необхідно відремонтувати паркет.

Безсумнівно, ламінат є найпопулярнішим і недорогим покриттям підлоги. На практиці використовується навіть самоклеящийся ламінат ПВХ. Про те, як покласти ламінат в квартирі або заміському будинку ви ознайомитеся, прочитавши цю статтю.

Виготовляти ламінат почали в 80-х роках минулого століття. Складається покриття з чотирьох шарів. Перший шар або оверлей (верхній) призначений для захисту від ударів, подряпин і стирання.