При влаштуванні дерев'яної підлоги існує кілька варіантів обшивки поверхні: статева дошка або фанерний підлогу по лагам. Варіант з листами фанери дозволяє зробити монтаж своїми руками швидше і простіше, тому його часто вибирають новачки. У цій статті ми розповімо вам технологію монтажу такого покриття.

Фанера під ламінат на дерев'яну підлогу - це саме те рішення, яке буде правильним. Для бетонних ж підлог відмінно підійде рівна стяжка.

Можна констатувати, що все частіше в обробці підлоги стали використовувати ламінат. Це матеріал має прекрасний зовнішній вигляд, велика різноманітність колірної гами, а також непогані експлуатаційні характеристики,

Тема цієї статті - фанерний підлогу. Ми з'ясуємо, в яких випадках є сенс використовувати фанеру і як саме вона може укладатися. Крім того, ми постараємося висвітлити ряд проблем, що виникають на різних стадіях робіт.

Цілі

Для чого укладається фанера на підлоги?

При необхідності вирівнювання дерев'яного або бетонної підлоги часто застосовується фанера. Це настільки універсальний матеріал, що він підходить практично для будь-якого приміщення. Наприклад, ламінована фанера для підлоги має дуже гарну вологостійкість, тому може використовуватися навіть у вологих кімнатах.У цьому матеріалі ми познайомимо вас з цим чудовим матеріалом, розповімо про його види та застосування в ремонті.

Фанерний лист - часом незамінний будівельний матеріал. Що стосується облаштування підлог, то за допомогою фанери можна не тільки здійснити дрібні ремонтні роботи, але і укласти новий повноцінний настил.

Використовуючи в роботі з облаштування підлог фанерні плити, ви можете:

Фанера давно використовується в ремонті, особливо в роботах з вирівнювання підлог або для створення чорнової поверхні, на яку потім укладається фінішне покриття. Причому використовується цей матеріал як на дерев'яній основі, так і на бетоні.

Якщо в приміщенні є бетонну підлогу, найкращим варіантом для його якісного утеплення і приведення підстави до зручних параметрах стане покриття підлоги фанерою. Цей досить давно відомий, але цілком сучасний матеріал не тільки добре збереже тепло, а й згладить всі нерівності підлоги,стане відмінним підставою для остаточного укладання будь-якого підлогового покриття.

Для вирівнювання дерев'яної підлоги перед укладанням фінішного покриття часто використовується фанера. Вона дозволяє швидко замінити старі дошки рівним підставою без щілин своїми руками. У цій статті ми розповімо вам про вибір і розрахунок фанери на підлогу.

Листи фанери являють собою багатошаровий матеріал,який виготовляють шляхом склеювання листів шпону. Кількість шарів найчастіше буває непарна кількість, від 3 і більше.

Завдяки своїй універсальності підлогу з фанери своїми руками викласти не складає особливих труднощів. Головне дотримуватися нюанси різних методів установки, бути уважними і акуратними.

Різноманітність методів обумовлено багатофункціональністю фанерного покриття.

Настає момент, коли пів в дерев'яному будинку, приходить в непридатність. Дошки починають прогинатися, скрипіти або хитатися.

Щоб приховати ці дефекти господарі використовують різні підлогові покриття. Але будь-яке з них вимагає укладання міцного, якісного підстави.