Кожне академічне видання починається з визначення предмета розмови або дослідження, підемо і ми тим же шляхом, і дамо визначення того, чим же є шпунтована дошка для. За великим рахунком - це готовий, натуральний конструктор, який дозволяє зібрати підлогове покриття як чистове,так і чорнове за короткий проміжок часу.

А конкретніше? А конкретніше - ось вам інструкція із застосування матеріалу, а в підсумку - підлога з шпунтованої дошки.

На сучасному ринку будівельних матеріалів постійно з'являються новинки, покликані знизити трудовитрати на будівництві і поліпшити якість кінцевого продукту. У ході роботи з удосконалення матеріалів застосовуваних при влаштуванні підлог з'явилося шпунтовані ДСП для підлоги.Ви скажете: «Що за новинка? ДСП багато років успішно застосовують у будівництві, це всім відомий матеріал! ». А ось чому це вважається нововведенням, ви і дізнаєтеся, прочитавши нашу статтю.

Модрина є одним з найпоширеніших порід хвойних дерев, тому зовсім не дивно, що статева дошка з модрини теж зустрічається найчастіше. Завдяки такому попиту виробники не обмежуються одним видом, а випускають багатопрофільні вироби для підлогового покриття.

Нижче ми поговоримо про такому розмаїтті,а також подивимося відео в цій статті.

Щоб створити в своєму житлі екологічно чистий і затишний інтер'єр, багато власників квартир і будинків настилають підлоги з модрини. Це хвойне дерево відноситься до сімейства соснових.

Його діаметр біля основи може досягати 2.5 м, а висота - 50 м. Зазвичай, вік заготовляється деревини становить 700/1000 років.

Лінолеум - це одне з найпопулярніших підлогових покриттів на сьогоднішній день, зважаючи своїх високих експлуатаційних характеристик і цілком демократичною ціни. Найчастіше його застеляють на вже наявну основу, яку попередньо піддають вирівнюванню допомогою фанери. Укладання фанери на дерев'яну підлогу під лінолеум - це обов'язкова умова якісного підлогового покриття.

Останнім часом стало популярним використовувати для побудови та оздоблення натуральні матеріали. Широке поширення вони отримали серед різних видів покриттів для підлоги, наприклад, дерев'яна підлога є одним з найбільш затребуваних. Тому питання про те, як обладнати дерев'яну підлогу в квартирі своїми руками є для багатьох досить актуальним. Саме про це ми і поговоримо в цій статті.

У нинішній час фахівці будівельної індустрії використовують різні види підлогових покриттів для оздоблювальних робіт. При цьому такі матеріали можуть виготовлятися як з натуральних, так і штучних компонентів. Однак натуральне дерево застосовується найбільш широко. Укладання підлогової дошки по лагам,а також на клей з саморізами є в даний час двома найпоширенішими способами монтажу.

Підлогове покриття з деревини вважається одним з найпопулярніших. Воно має приголомшливий зовнішній вигляд, відмінно утримує тепло і при додатковій обробці може непогано протистояти волозі.

Саме тому багато людей, створюючи статеве покриття своїми руками, намагаються використовувати саме деревину, і найчастіше дуб.

Варіантів влаштування підлоги в дерев'яному будинку всього два: підлоги по лагам і підлоги по дерев'яних балках перекриття. Який з варіантів вибрати, залежить від конструкційних особливостей всього будови. З точки зору простоти роботи, переважно вибирати лаги, однак у балок теж є свої плюси.

В індивідуальному будівництві традиційно деревина вважається найкращим матеріалом. Виготовити настил дерев'яної підлоги можна самостійно з мінімальним знанням плотницкого справи.

Натуральна дошка може ефективно застосовуватися як в приміщенні, так і на відкритому просторі, наприклад, на веранді або терасі.