Покриття з натуральної деревини

Робити підлогу з фанери по лагам САМОСТІЙНО: ТЕХНОЛОГІЯ МОНТАЖУ

При влаштуванні дерев'яної підлоги існує кілька варіантів обшивки поверхні: статева дошка або фанерний підлогу по лагам. Варіант з листами фанери дозволяє зробити монтаж своїми руками швидше і простіше, тому його часто вибирають новачки. У цій статті ми розповімо вам технологію монтажу такого покриття.

ФАНЕРА ПОД ЛАМИНАТ: КРИТЕРІЇ ВИБОРУ І ТЕХНОЛОГІЯ УКЛАДАННЯ

Фанера під ламінат на дерев'яну підлогу - це саме те рішення, яке буде правильним. Для бетонних ж підлог відмінно підійде рівна стяжка. Можна констатувати, що все частіше в обробці підлоги стали використовувати ламінат. Це матеріал має прекрасний зовнішній вигляд, велика різноманітність колірної гами, а також непогані експлуатаційні характеристики,

Фанера на підлогу: варіанти укладання

Тема цієї статті - фанерний підлогу. Ми з'ясуємо, в яких випадках є сенс використовувати фанеру і як саме вона може укладатися. Крім того, ми постараємося висвітлити ряд проблем, що виникають на різних стадіях робіт. Цілі Для чого укладається фанера на підлоги?

Інші покриття

СУЧАСНІ ПОЛІМЕРНІ ПІДЛОГИ - МОЖНА ЗРОБИТИ САМОСТІЙНО

Кожен хороший господар хоче зробити своє житло унікальним, а сучасні технології зараз стали набагато доступніше для самостійного монтажу. Якщо говорити про підлогові покриття, то безумовним лідером є полімерні підлоги. У даній статті, ми розглянемо їх основні переваги, також буде дана докладна інструкція по монтажу покриття своїми руками.

НАЛИВНІ ПОЛІМЕРНІ ПІДЛОГИ - СУЧАСНЕ ПОКРИТТЯ ШИРОКОГО ЗАСТОСУВАННЯ

Пол - це найчастіше фінальна риса ремонту в будь-якому будинку, все логічно, оформили стелю, обклеїли стіни, пора і про підлогах подумати. Ось тут і починаються гонки по вертикалі в пошуках і порівнянні, тим більше що сучасний ринок перенасичений покриттями для підлоги. Якими вони тільки не бувають і натуральними, і еластичними, і теплими, і з додатковими ефектами, і навіть наливні полімерні підлоги бувають.

ЩО ТАКЕ Самовирівнювальна НАЛИВНА ПІДЛОГА І ЯК ВІНА укладається

Самовирівнюючі наливні підлоги отримують все більшу популярність при проведенні ремонту будівель різного призначення. Вибір таких методів обробки невипадковий, оскільки витрата на самовирівнюється наливна підлога невисокий і укладання відрізняється порівняльною простотою і зручністю.

Еластичне покриття

Вирівнювання підлоги під лінолеум

Ви плануєте постелити лінолеум в кімнаті, але вважаєте, що підлоги недостатньо рівні? Ви абсолютно праві - їх необхідно привести в нормальний експлуатаційний вид. Вирівнювання підлоги - це один з найважливіших етапів робіт в будівництві і ремонті. Не варто нехтувати ретельним вирівнюванням, так як підлога з дефектами може виявитися головною причиною швидкого зношування його покриття - лінолеуму.

Підготовка підлоги під лінолеум

Придбано новий красивий лінолеум і не терпиться його постелити? Поспішати не варто. Щоб покриття прослужило як можна довше, обов'язково треба підготувати підлогу до цієї процедури. Яке б покриття не використовувалося для підлоги, його підготовці слід приділити особливу увагу. Залежно від того, який підлогу буде оновлюватися, розробляється план майбутньої роботи.

Як вирівняти підлогу під лінолеум

У українських квартирах скошені і нерівні підлоги, на жаль, - не рідкісне явище. Щоб покриття служило довго, а інтер'єр виглядав вишукано, фахівці рекомендують розрівняти поверхню перед тим, як виконувати настил лінолеуму. Для вирівнювання підлоги передбачені різні технології, кожна з яких має свої переваги і недоліки.

Тепла підлога

Як вибрати теплу підлогу - правила і поради

Якщо ви цікавитеся проблемою вибору теплої підлоги, то наша стаття вам в цьому допоможе. Ми розповімо, на що слід звернути увагу і як уникнути помилок. Система теплої підлоги - в наш час гідності такої системи опалення перед традиційними способами обігріву житлових приміщень відчули на собі безліч людей. До того, як вибрати тепла підлога, багато хто навіть не замислювалися просто, що досить доступна система опалення може настільки якісно і ефективно…

Як правильно вибрати трубу для теплої підлоги та способи укладання

Вартість опалення сучасної квартири або приватного будинку завжди стояла у мешканців на першому місці. Щоб скоротити витрати і при цьому залишити житло теплим в холодну пору змушує багатьох шукати альтернативні системи опалення приміщень. Як заміну радіаторної системи підійде комплект теплих водяних підлог і труба для теплої підлоги rehau.

Як зробити в квартирі підлогу з підігрівом

Облаштовуючи своє житло, кожен з нас намагається створити в своїй квартирі максимально можливий комфорт і затишок. Дуже добре справляються з цим завданням встановлені підлоги з підігрівом. Зазвичай такі роботи замовляються кваліфікованим майстрам, але технологія установки теплого статі не настільки складна, щоб домашній умілець не зміг впоратися з цим завданням. Тільки необхідно мати деякі знання і бажання зайнятися цією справою.