Фінські вироби для покриття дахів вже давно зарекомендували себе як якісні, надійні і красиві матеріали для покрівель. Металочерепиця Pelti ja Rauta (Пелта Я Раута) проводиться підприємством Pelti Ja Rauta Pousi, яке є одним з найстаріших в країні. Засноване в 1946-47 роках, воно протягом усього свого існування виробляло і продовжує виробляти покрівельні матеріали з металу і всі необхідні аксесуари для створення повноцінної покрівлі.

 

Металочерепиця, профнастил, добірні елементи покрівлі виробляються з високоякісної сталі, що поставляється концернами SSaB, Arcelor, Ruukki, Corus. Сучасне високопродуктивне обладнання, яким оснащені цехи підприємства випускає вироби з високою якістю, підтвердженим усіма сертифікатами відповідності якості, прийнятими в Європі і в усьому світі.

Pelti Ja Rauta Pousi - це єдине підприємство, яке робить свій оригінальний штамп на виробах, що підтверджує справжність усіх матеріалів, випущених на його заводах. Це дає повну підставу вірити заявленим технічним і експлуатаційним характеристикам виробленого товару.

Технічні характеристики покрівельного покриття Pelti Ja Rauta

Фінська металочерепиця pelti ja rauta (Пелта Я Раута) проводиться з тонкого сталевого листа товщиною 0, 45-0, 5 мм, який проходить всі стадії оцинковки гарячим методом, пассивирования, нанесення ґрунтувальних шарів і полімерних захисних плівок.Склад металочерепиці Pelti Ja Rauta

Стандартні розміри елементів покрівельного покриття залежать від кількості хвиль в листі:

  • Лист з однією хвилею має довжину 0,48 м;
  • З трьома хвилями - 1.18м;
  • З шістьма хвилями - 2,23м;
  • З десятьма хвилями - 3,63 м.

При цьому повна ширина всіх елементів металочерепиці, незалежно від кількості хвиль, становить 1,19 м. Враховуючи нахлест хвилі при укладанні на покрівлю, робоча ширина дорівнює 1.1м.

Відстань між двома сусідніми хвилями - 183,3 мм.

Довжина хвилі 350 мм.

Висота профілю хвилі 40мм.

Покрівельний матеріал фінських виробників витримує температуру до +100 градусів.

Для захисту сталевого листа використовуються покриття - поліестер (РЕ),матовий поліестер (РЕМА), Prelaq Nova, товщина яких відповідно дорівнює 20, 30 40 мікронам.

При цьому покриття поліестер РЕМА і Prelaq Nova відрізняються підвищеною стійкістю до корозії, механічного впливу і збереженням первісного кольору.

Профіль металочерепиці,виробленої на підприємстві Pelti Ja Rauta Pousi в російській транскрипції називається «монтеррей» мовою виробника він носить назву Peltitili.

Всі добірні елементи та аксесуари, необхідні для влаштування покрівлі випускаються за стандартним типом і відрізняються високою якістю і точністю геометричних розмірів.Вироблена фінська металочерепиця Pelti Ja Rauta може мати й інші види профілю, наприклад - Otsamokate, який має дещо інші параметри і розміри. Полімерне покриття цього профілю - поліестер (РЕ) і Прелак Нова (РN).

Полімерні покриття - характеристики

Всі види полімерних покриттів призначені захищати сталевий лист від впливу на нього процесів корозії, сонячного ультрафіолету, механічних впливів під час транспортування, зберігання та монтажу. Залежно від виду покриття металочерепиця набуває ті чи інші властивості.

Поліестер (РЕ) є самим недорогим покриттям, однак,незважаючи на свою низьку вартість, воно здатне значно збільшити термін експлуатації покрівельного матеріалу. В основі поліестеру лежить поліефірна фарба, що володіє стійкістю до вицвітання.

Профільований метал, покритий поліестером (РЕ), добре переносить перепади температур навколишнього повітря, досить гнучкий,непогано захищає сталевий лист від корозії, але стійкістю до механічного впливу він не відрізняється. Наприклад, покриття Пурал краще переносить механічні навантаження.

Матовий поліестер (РЕМА) товщиною 35 мікрон, що наноситься на сталевий оцинкований лист, створює на металі матову поверхню,що сприяє тривалому збереженню кольору матеріалу.

Це покриття, на відміну від поліестеру (РЕ), краще чинить опір корозії, механічних впливів і може експлуатуватися в будь-яких кліматичних зонах.

Prelaq Nova - найкращий полімерний матеріал для захисту металочерепиці, створений на основі поліуретану.Товщина покриття складає 50 мікрон, що гарантує високі якості. Покрівельний матеріал з таким покриттям не боїться різких перепадів температури, властивих клімату нашої країни. Він стійкий до невеликих подряпин, але гнучкість зважаючи великої товщини захисного шару знаходиться не на висоті.Тому згинати дахове покриття з полімерним шаром Prelaq Nova не рекомендується.

Додати коментар


Захисний код
Оновити