Арочні двері своїми руками: як правильно встановити

На сьогоднішній день арочні отвори різних форм і стилів застосовуються при будівництві і обробці більшості приміщень. Вони використовуються як вхідні, так і міжкімнатні двері.

Види арочних отворів

З усього різноманіття дверних прорізів у вигляді арок можна скласти наступну класифікацію:

Арочні отвори: як зробити правильно

Незалежно від матеріалу виготовлення, технологія споруди арочного дверного отвору виглядає наступним чином:

  • Робимо заміри існуючого проема.
  • Визначаємося, з чого буде зроблена арка, і набуваємо необхідну кількість оздоблювальних матеріалів і кріпильних елементів (метизів) .
  • Монтуємо каркасну конструкцію.
  • Обшивають каркас.

Як кріпити арочний куточок: рекомендації отделочников

Для початку визначимося в термінології: які куточки називають арочними і в чому їх відмінність. Якщо в загальному, то такі кути служать для оформлення криволінійних конструкцій з різних видів оздоблювальних та будівельних матеріалів.

Основне призначення даних елементів - захист декоративного покриття кутів. Вони запобігають осипання і стирання фарби,шпалер і т. п. Так само ці куточки як би виділяють форму конструкцій, на які кріпляться. Наприклад, арки, гіпсокартонні ніші, фігурні стелі.

Обрамлення арочного отвору: поради майстра

Демонтаж міжкімнатних дверей і оформлення отвору у вигляді арки - картина, що часто зустрічається в нашій сучасності. Цей метод облагородити зовнішній будь-якого приміщення діє безвідмовно.

Які бувають арки за формою

За своєю формою основні арочні елементи можна розбити на 4 групи:

Чим можна обробити арку - прикрашаємо своїми руками

Проводячи ремонт у квартирі, так чи інакше, може виникнути питання: чим можна обробити арку? Питання актуальне, оскільки арки, як елемент дизайну інтер'єру, мають стійку популярність.

Процес виготовлення арки досить проста процедура, якщо дотримуватися рекомендацій, мати терпіння і трохи навичок. Отже, почнемо роботу.

Арка своїми руками - оригінальне рішення для інтер'єру

Серед безлічі дизайнерських рішень, що дозволяють зробити будинок затишніше, арки займають не останнє місце. Арка може бути зроблена в класичному стилі, в стилі модерн або в еліпсоїдну стилі. Який стиль вибрати і як може бути зроблена арка своїми руками, ми розповімо в цій статті.

Арочні форми здобули таку популярність нині, що установка арки своїми руками не є обов'язковою.

Оформлення арки - вибір стилю і матеріалів

Заміна дверей на арочні отвори змушує задуматися про те, яким має бути оформлення арки в квартирі. Є безліч варіантів обробки, але який з них вибрати - диктує загальна стилістика інтер'єру.

Якщо ремонтом у вашій квартирі керує дизайнер, вам не доведеться ламати голову над тим, як красиво оформити арку - потрібно тільки вибрати найбільш вподобаний із запропонованих їм варіантів.

Як зробити арку: всі тонкощі процесу

Сьогодні ми дамо вам практичні рекомендації про те, як зробити арку своїми руками і розберемо весь цей процес «по поличках». Мова піде про арці в отворі, яку роблять замість дверей між кімнатами.

Останнім часом арки стали дуже популярні. Вони надають витонченість будь-якому приміщенню, а так само зберігають місце в малогабаритних квартирах, яке віднімають дверні полотна при відкриванні та закриванні. Роблять їх на кухні, в коридорах, між житловими кімнатами.

Виготовлення арки з гіпсокартону-докладна інструкція

Практично будь-який інтер'єр можна перетворити, зробити його цікавішим, використовуючи в ньому гіпсові арки. На перший погляд може здатися, що виготовлення арки з гіпсокартону - доля майстрів.

Але це не зовсім так. Технологія виготовлення арок з гіпсокартону досить проста,потрібно лише дотримуватися послідовність робіт і докласти трохи старанності.

Як обробити арку своїми руками: просто і якісно

З чого б не була зроблена арка, справжньою окрасою приміщення вона стає тільки після декоративного оздоблення. Тому поговоримо про те, як обробити арку своїми руками і які матеріали можна для цього використовувати.

Якщо ви замовляли розробку проекту арки в будівельній компанії, то її фахівці повинні були розробити і проект її декоративного оздоблення відповідно до загальної дизайнерською концепцією квартири. Якщо ж ви робили арку самі, то і вирішувати, чим обробити арку в квартирі, теж доведеться вам.