Оздоблення своїми руками дверей зустрічається досить часто. Це не така складна робота, як може здатися на перший погляд.

Особливо часто робиться обробка старих дверей своїми руками. Обробка дверних арок виконується одночасно і тут головне правильно підібрати матеріал і систему його кріплення.

Оздоблення двері вхідної виконується різними матеріалами, все залежить від вашого смаку і матеріалу виготовлення каркаса приміщення. Від цього буде залежати і вибір матеріалу.

У вас буде можливість подивитися фото і відео і визначитися з дизайнерським рішенням. На сторінках нашого сайту є інструкція по установці будь-якого матеріалу,по якій ви зможете зробити все своїми руками.

Оздоблення прорізів вхідних дверей іноді може і спантеличити. Безліч матеріалів змушують губитися в здогадах.

У даній статті ви зможете подивитися фото і відео по цій темі і зробити правильний вибір. Тут доведеться дотримуватися інтер'єру приміщення і середовища перебування.

Припустимо матеріал,який не витримує підвищеної вологості не варто розташовувати на зовнішній частині прорізу.

Обробка укосів дверних своїми руками робиться в тому випадку якщо сам виріб менше від отвору кріплення. Це робиться при заміні дверей.

Цій темі і присвячуватиметься ця стаття. Ви зможете дізнатися про матеріали виконання роботи і дізнаєтеся, як обробити укоси дверні правильно.

Обробка укосів після установки вхідних дверей, це обов'язковий етап обробки отвору. Від нього багато залежить.

Це і зовнішній вигляд конструкції і герметична обробка яка допоможе зберегти тепло в приміщенні. У даній статті буде запропонована покрокова інструкція для виконання цієї роботи і правила її проведення.Так само ви зможете по фото і відео визначитися з потрібним матеріалом і правильно зробити роботу.

Обробка декоративним каменем дверних прорізів подобається багатьом, проте не у всіх випадках вона підійде. Але багато хто хоче її зробити.

У даній статті ми і розглянемо цю тему. Розберемо, як виконується обробка декоративним каменем вхідних дверей.

Уявімо фото і відео по цій темі, де ви зможете обрати потрібний дизайн.Буде запропонована інструкція по виконанню цієї роботи.

Обробка укосів зсередини вхідних дверей в основному робиться тим же матеріалом, що і саму облицювання. Тільки вона не завжди підходить.

Тому, перш ніж зробити вибір, варто подивитися фото варіантів обробки. По відео ви зможете визначити і обсяг майбутніх робіт.

Багато застосовують для вхідних дверей такий матеріал, як метал. Після установки постає питання внутрішня обробка металевих дверей.

У наш час є безліч матеріалів для виконання цієї роботи. Але часом буває складно розібратися.

Ця стаття і буде присвячена цій темі. Ви зможете подивитися фото матеріалів,дізнатися і властивості і зробити свій вибір.

Чим відрізняється подвійні вхідні двері від звичайної? Які її переваги? Які моменти слід врахувати при установці таких дверей? Відповіді на всі ці питання перед вами.

Причини, з якої люди вирішують встановити вхідні подвійні двері, можуть бути різними. Хтось спеціально планує широкий дверний отвір для таких дверей у власному заміському будинку, а комусь просто не хочеться закладати наявний нестандартний отвір.

Для приміщень з великою прохідністю дуже гостро стоїть проблема захисту від холоду, пилу, проникнення комах та інших зовнішніх факторів. Тому їх власники часто замислюються, як встановити маятникову двері, яка краще інших справляється з цим завданням.

Але спочатку потрібно добре вивчити особливості таких дверцят, їх види і призначення, щоб зробити правильний вибір.