Як прибрати стару фарбу з дверей і покрити новим матеріалом

Фарбування старих дверей є важливим моментів у питанні ремонту. Особливо якщо двері не одна, тоді після реставрації вони повинні мати один колір і відтінок.

Для цього їх треба в першу чергу правильно підготувати. Як зняти стару фарбу з дверей ми розповімо в першу чергу, адже з цього треба починати. Потім буде проведена підготовка старих дверей до фарбування і в кінці ви дізнаєтеся, як пофарбувати лаком старі двері. Так само відео в цій статті покаже вам весь процес наочно.

Що слід врахувати

Красиві старовинні двері прикрасять практично будь-яке приміщення. Тільки покриття повинне бути нанесено рівномірно і правильно. Давайте більш детально розберемося, як підготувати старі двері до фарбування. Це досить важливий момент.

Адже рівномірно барвник буде наноситься тільки на повністю правильно і однорідно підготовлену поверхню.

Щоб все було спочатку добре, треба запам'ятати деякі речі:В першу чергу приділіть особливу увагу якісному видаленню колишнього покриття. Не можна щоб що-небудь залишилося.

Інакше площина буде не просто не рівною, а колишня фарба почне здуватися і зіпсує всю поверхню. Ви все будете робити своїми руками і тому виконуйте роботу ка для себе;

При покупці шпаклівки зверніть увагу,там є інструкція і її треба прочитати, особливо якщо у вас двері не в постійно опалювальному приміщенні, які температури переносить цей матеріал. Цілком імовірно, що він не може знаходиться при мінусовій температурі;

Коли будете робити покупку барвника або лаку, тоді беріть банки під одним серійним номером. Справа в тому, ч о навіть один колір,але випущений в різних партіях має не однаковий відтінок. І ви можете все зіпсувати.

Як відновити двері

Тепер розберемося безпосередньо, як пофарбувати двері під старовину. Ця робота виконується в кілька етапів.

Всі вони важливі. Від їх правильного і якісного виконання буде залежати не тільки зовнішній вигляд, але і довговічність. Знімаємо фарбу за допомогою фена

Почнемо ми, мабуть, з розгляду теми, що стосується видалення старої фарби з дверей. Щоб відновити двері, необхідно якісно підготувати її для нанесення покриття.

Саме це питання є найважливішим і значущим в процесі відновлення двері, приведенні її в порядок.

Отже:

 • Робота зі зняття фарби з дверей повинна бути проведена із застосуванням одного зі способів. Кожна людина сама вибирає, який спосіб зняття фарби йому більше підходить.
 • На поверхню можна впливати теплом і для цього застосовується звичайний фен. Таким чином, робота буде виконана так, як належить. Для такого способу вам знадобиться шпатель.Спочатку площину повинна бути прогріта за допомогою фена. Для цього поверхню потрібно протерти ганчіркою, яку потрібно попередньо змочити.
 • Далі покриття повинне трохи настоятися, щоб трохи відволожилося.
 • Далі за допомогою фена прогріваємо поверхню, щоб фарба початку трохи здуватися. Таким чином, вона почне відшаровуватися.Далі за допомогою шпателя потрібно зняти залишилася фарбу. Якщо на поверхні залишається деяка кількість фарби, її потрібно зняти.
 • За допомогою шпателя потрібно зняти всю фарбу, поки поверхня не стане очищеною. Після того, як основний шар буде знятий, кутом шпателя знімаються залишки фарби.

Знімаємо фарбу, використовуючи хімічний метод зняття

Такий метод передбачає застосування каустичної соди:

Увага: Важливо пам'ятати, що такий метод не можна назвати найбезпечнішим з усіх. Для такої роботи потрібно застосувати гумові рукавички, а також надіти старий одяг.
 • Розчин каустичної соди потрібно налити в певну ємність. З використанням пензлика потрібно нанести рідину на поверхню тонким шаром.
 • Далі можна помітити,як фарба починає пузиритися, потім вона сама по собі починає відходити.
 • За допомогою шпателя потрібно зняти всю фарбу, яка залишилася.

Підготовка поверхні до фарбування

На другому етапі поверхню підготовляється до фарбування. Дуже важливо, щоб покриття було нанесено рівномірно, якісно.

Отже:

 • Далі потрібно виконати шліфування площини.Кращим засобом для даного процесу буде служити шліфувальна машинка, підключена до пилососа. Крім того, можна використовувати наждачний папір.
Увага: При використанні наждачного паперу потрібно застосувати брусок, який був би з рівною поверхнею. Він повинен бути покритий папером. У даному випадку виходить рівна площина.
 • За допомогою такого методу будуть усунені подряпини, а також вм'ятини.
 • Після цього потрібно усунути залишки фарби. Дрібні подряпини потрібно усунути за допомогою шпаклівки,яку потрібно купити до початку роботи.
 • Шпаклівка повинна бути нанесена за допомогою шпателя після повного очищення поверхні.
Увага: Дуже важливо, щоб обрана шпаклівка була для дерев'яної поверхні, а також необхідного кольору. Колір шпаклівки вибирається під колір лакового покриття.
 • Слід враховувати той факт, що старе дерево може сильно почорніти. У такому випадку потрібно постаратися зробити його білішими.
 • Це можна зробити за допомогою хлорки, яка повинна бути розведена в співвідношенні 1 до 3. далі за допомогою м'якої кисті розчин потрібно нанести на поверхню.

Процес фарбування двері

Пофарбувати двері стає можливим не тільки за допомогою лаку, але і за допомогою іншого розчину. Дуже цікаво виглядають двері, які пофарбовані під старовину.

За допомогою пульверизатора можливо виконати фарбування двері таким чином. Пензлем варто скористатися тоді, коли необхідно пофарбувати всього одні двері.Дуже важливо вибирати саму м'яку кисть.

Увага: Природно, важливо розуміти, що перед початком роботи кисть потрібно розпушити. Після цього потрібно видалити непотрібний ворс, щоб надалі він не випав, а також не зіпсував поверхню.

 

Отже:

 • Наносити покриття необхідно в три етапи. Для цього необхідно використовувати валик.
 • Не варто застосовувати валик, виконаний з поролону. Саме такий валик визначає нерівне покриття поверхні.
 • Покриття наноситься акуратно, бажано в кілька етапів, починаючи від кута по правому напрямку. Далі важливо почекати,поки поверхня висохне.
 • У випадку, коли справа стосується роботи з фільончастої дверима, покриття повинне бути нанесено по важкодоступних місцях фільонки. Не варто за допомогою кисті набирати багато фарби.
 • У такому випадку вся робота буде зіпсованою. Лак повинен бути підібраний правильно.
 • Прозорий лак не підійде в тому випадку, коли двері не рівномірно забарвлена. Хочеться відзначити, що після того, як двері буде оброблена, площина потрібно покрити валиком.
 • Далі двері потрібно залишити, щоб вона підсохла. В принципі, роботу можна вважати завершеною, оскільки двері вже готова.
 • В обов'язковому порядку дочекайтеся повного висихання, щоб надалі фарба не відійшла.Ця умова є обов'язковою, тому що від того, висохне поверхню, або ні, залежатиме результат роботи.
 • Перед тим, як привести двері в порядок, важливо пам'ятати, що для початку необхідно вибрати вихідний матеріал. Це може бути фарба, або лак.
 • Дуже важливо, щоб поверхня була якісно підготовлена. Крім того,не менш важливою складовою є правильне нанесення всіх матеріалів.

Від того, наскільки правильно буде оброблена поверхня, залежатиме подальший результат. Дуже важливо купувати тільки якісні матеріали, тобто, лак і фарбу.

Тепер ви знаєте і як зняти стару фарбу з дверей і як пофарбувати стару двері лаком. Можете подивитися фото і приступати до роботи.

Ціна робіт не така й висока. Головне в цьому питанні не поспішати і робити все правильно.