Якщо виникла ідея створення в квартирі сучасного інтер'єру, який був би одночасно незвичайним і практичним, варто звернути увагу на доступні елементи декору і матеріали. Використовуючи їх, можна самостійно виготовити деякі необхідні предмети побуту, наприклад, розсувні двері.

Застосувавши в інтер'єрі двері даної конструкції можна заощадити місце, поділити приміщення на зони і надати квартирі і не зруйнувати при цьому ілюзію цілісності приміщення. А ось як самому зробити розсувні двері?

Свою назву розсувні двері отримали завдяки особливій системі відкривання - вони не рухаються вам назустріч, а зсуваються вбік. Що являє собою механізм розсувних дверей, наскільки складніше їх установка і чи можна здійснити її своїми руками?

Економія місця - важливих питання в оформленні інтер'єрів при ремонті або перепланування квартири або будинку. При цьому немає необхідності замовляти послуги з установки конструкцій в ремонтній фірмі, можна виконати всі необхідні роботи самостійно.

Вибирайте один з двох варіантів: розсувні-складні або паралельно-зсувні двері,і дотримуйтесь певного технологічного плану, і у вас все вийде без використання складних інструментів і спеціальних навичок.

Коли постає питання про встановлення нових дверей в будинку, то основна маса людей не замислююся встановлює свій вибір на звичайних орних. Однак існує хороша альтернатива - установка розсувних міжкімнатних дверей. Це буде досить цікавим і оригінальним рішенням в дизайні будь-якого приміщення.

Розсувні двері є ефектним елементом інтер'єру. Однак двері-купе міжкімнатні мають як переваги, так і рядом недоліків. Розглянемо плюси і мінуси цього виду дверей, а також як встановити міжкімнатні розсувні двері.

Двері, що не розчиняються вам назустріч, а плавно від'їжджають убік, не створюючи перешкод на шляху, дуже зручні. Якщо бажання мати такі виникає все частіше, але ви не знаєте, як встановити такі двері, то після прочитання цієї статті ця задача вже не здаватиметься вам складною.

Спочатку розсувні двері призначалися для економії місця в невеликих приміщеннях, де на рахунку кожен сантиметр, буквально з'їдає радіусом розорювання звичайних дверей.

Сьогодні мова піде про те, як зробити правильно розсувні міжкімнатні двері своїми руками, які комплектуючі та інструмент для цього потрібно підготувати.

Розсувні двері відмінно виглядають в інтер'єрі квартири або будинку. Особливо часто їх монтують в залах і житлових кімнатах. Як і стандартні орні міжкімнатні полотна,вони мають свої особливості, а так само плюси і мінуси

Сьогодні ми розповімо про відкатних дверях і способі їх установки. Розсувні, або як їх ще називають відкатні двері, виглядають ефектно в будь-якому інтер'єрі, більш економно використовуючи можливості приміщення. Економія простору досягається завдяки стулкам, які бувають двох підвидів: паралельно-зсувні і розсувні-доладні.

Матеріалом,з якого виготовляються відкатні двері міжкімнатні, найчастіше виступає деревний масив або клеєна комбінація дерева, ДСП і шпону. Стулки дверей іноді виконуються із загартованого скла, але найбільш часто зустрічається комбінація скла і дерева.

Переваги зсувних дверей привертають до себе увагу все більшої кількості людей. Вони зручні, красиві, оригінальні. Дізнатися більше про те, в яких випадках їх установка буде більш доцільною, і якими вони бувають, і ви зможете, прочитавши цю статтю.

На сьогоднішній день одним з найпопулярніших декораторських прийомів стало використання в інтер'єрі розсувних дверей. Про те, як самостійно провести монтаж, і піде мова в цій статті.

Розсувні двері стали дуже популярні в останні роки, їх встановлюють навіть там, де немає необхідності економити простір. Людей приваблює їх функціональність і здатність надати інтер'єру елегантний вигляд і рухливість. Тому сьогодні монтаж розсувних дверей міжкімнатних - досить затребувана послуга.