Після закінчення гарантійного терміну безкоштовний ремонт пластикових балконних дверей не входить в обов'язки встановила їхньої фірми. Але з багатьма неполадками ви можете впоратися і самі.

Ми поділимося з вами секретами ремонту і регулювання таких дверей і підкажемо, як можна відремонтувати старі дерев'яні двері на балкон.

Ця інформація для тих, хто ще не обзавівся сучасними склопакетами, і живе в квартирі зі старими дерев'яними вікнами. Їм щороку напередодні зими доводиться вирішувати питання про утеплення балконних дверей, але залишити для себе можливість виходу на балкон.

Більшість людей, відповідаючи на питання, як утеплити стару балконні двері, дадуть відповідь - встановити нову, пластикову. Так, це саме розумне й ефективне рішення, за умови, що на нього є гроші.

Якщо проблеми з балконними дверима або вікном виникають протягом гарантійного терміну обслуговування, то їх безкоштовно вирішують фахівці фірми-установника. Після закінчення ж цього терміну виклик майстра може обійтися дуже дорого. Тому регулювання балконних дверей своїми руками може заощадити ваші кошти, якщо знати, як робити це правильно.

Красиво оформити балконні двері можна вже після її установки, використовуючи штори, вітражну плівку або інші декораторські прийоми. А можна відразу замовити нестандартне виконання всього балконного блоку. Про те, яким може бути оформлення дверей балкона, читайте у цій статті.