Види дверей

Арочні двері своїми руками: як правильно встановити

На сьогоднішній день арочні отвори різних форм і стилів застосовуються при будівництві і обробці більшості приміщень. Вони використовуються як вхідні, так і міжкімнатні двері. Види арочних отворів З усього різноманіття дверних прорізів у вигляді арок можна скласти наступну класифікацію:

Арочні отвори: як зробити правильно

Незалежно від матеріалу виготовлення, технологія споруди арочного дверного отвору виглядає наступним чином: Робимо заміри існуючого проема. Визначаємося, з чого буде зроблена арка, і набуваємо необхідну кількість оздоблювальних матеріалів і кріпильних елементів (метизів) . Монтуємо каркасну конструкцію. Обшивають каркас.

Як кріпити арочний куточок: рекомендації отделочников

Для початку визначимося в термінології: які куточки називають арочними і в чому їх відмінність. Якщо в загальному, то такі кути служать для оформлення криволінійних конструкцій з різних видів оздоблювальних та будівельних матеріалів. Основне призначення даних елементів - захист декоративного покриття кутів. Вони запобігають осипання і стирання фарби,шпалер і т. п. Так само ці куточки як би виділяють форму конструкцій, на які кріпляться. Наприклад, арки,…

Матеріал

Скляні двері для сауни, її розміри: правильна установка

Розміри скляних дверей в сауну як правило не великі. В даному приміщенні слід правильно економити тепло. Хоча і має значення з якого матеріалу вона зроблена і в якому приміщенні сауни знаходиться. Скляні двері для сауни розміри визначаються за габаритами приміщення. Цій темі і буде присвячена наша стаття. Ви дізнаєтеся які розміри банних дверей застосувати і як зробити установку.

Як встановити скляні двері у ванну кімнату правильно

У роздрібній торгівлі представлена ​​велика кількість дверей. Використовуються різні матеріали і дизайнерські рішення. Однак є конструкції, які порівняно недавно з'явилися на ринку продажів. Це скляна двері у ванну. Сьогодні ми і поговоримо про цей матеріал, зважимо всі переваги і недоліки. Подивимося фото і відео по цій темі.Буде дана інструкція з встановлення даної продукції.

Двері скляні для лазні та сауни - робимо вибір

Скляні двері в баню з'явилася порівняно недавно. Раніше все робили установку дерев'яних конструкцій. Тільки прогрес йде вперед і з'явилися нові матеріали і стало модним застосовувати скляні конструкції. На нашому сайті ви можете подивитися фото і відео по цій темі і зробити свій правильний вибір.

Фарнітура

Петлі для металевих дверей - нюанси вибору

Від того, наскільки правильно обрані петлі для дверцят металевих, залежить тривалість експлуатаційного ресурсу і функціональність всього дверного блоку. Про те, якими бувають петлі, і розповімо в цій статті. Петлі в конструкції металевих дверей відіграють важливу роль, забезпечуючи рухомий зв'язок між коробкою і дверної рамою,здійснюючи плавний і безшумний рух двері. І петлі потрібно не тільки правильно вибрати, а й знати, як розмістити і скільки буде…

Петлі для міжкімнатних дверей: види і способи установки

Сьогодні ми поговоримо про петлі для міжкімнатних дверей: розберемо їх види, функціональність, привабливість і способи установки. Міжкімнатні дерев'яні двері - це практично єдиний тип, до яких можливо самостійно підбирати фурнітуру. Як правило, з алюмінієвими, пластиковими і сталевими все залізні вироби вже є в комплекті. Дверна петля - маленький, але дуже потрібний елемент у сучасному інтер'єрі. Саме за рахунок цього механізму відбувається процес…

Заміна замків у металевих дверей - як роблять майстри

Дверні замки є такими речами, які використовуються щодня. Всю їхню значимість можна оцінити у випадку, якщо буде потрібно заміна замків в металевих дверей. У такій ситуації можна скористатися послугами фахівців, або, володіючи спеціальними навичками, замінити замки своїми силами. У цій статті ми розглянемо способи, як поміняти замок в металевих дверей з кількома типами замків: циліндрові, дискові і сувальдні.

Тех.частина

Старі двері і її покрокова реставрація

Реставрація старих дверей займе не так багато часу і ціна роботи буде не високою. Особливо якщо ви все зробите своїми руками. Адже на ринку продажів є багато не якісної продукції і іноді просто можна викинути гроші на вітер. Тому сьогодні ми і розповімо, як відреставрувати старі двері. Ремонт старих дверей своїми руками не такий складний і його може виконати практично будь-яка людина, просто треба дотримуватися певних правил.

Декор старих дверей своїми руками за всіма правилами

Декорація старих дверей досить часто зустрічається останнім часом, хоча будівельний ринок пропонує велику кількість дверей на будь-який «смак» і за різними цінами. Але декорування старих дверей традиційної ручної роботи завжди буде мати місце. До самостійного способу прикрасити двері зазвичай приходять, коли недостатньо фінансових коштів. Декор старих дверей своїми руками ми і розглянемо сьогодні. Відео в цій статті допоможе вам вибрати правильний дизайн.

Як прибрати стару фарбу з дверей і покрити новим матеріалом

Фарбування старих дверей є важливим моментів у питанні ремонту. Особливо якщо двері не одна, тоді після реставрації вони повинні мати один колір і відтінок. Для цього їх треба в першу чергу правильно підготувати. Як зняти стару фарбу з дверей ми розповімо в першу чергу, адже з цього треба починати. Потім буде проведена підготовка старих дверей до фарбування і в кінці ви дізнаєтеся, як пофарбувати лаком старі двері. Так само відео в цій статті покаже вам…

Будинок

Проект ганку. Професійні поради

Ганок заміського будинку - це спеціально облаштована майданчик, розташований перед вхідними дверима будинку. Від архітектурної композиції всього будинку, безпосередньо залежить вибір конструкції ганку і його дизайн. Визначаючись з тим як зробити вдалий проект ганку заміського будинку, а також правильно розташувати ганок,треба керуватися в першу чергу зручністю входу і виходу з дому.

Як побудувати ганок - професійна інструкція

У статті докладно розбираємо послідовність дій при будівництві ганку. Розбираємо складності процесу. Розбираємо, як побудувати ганок до будинку на дачі і не тільки. Визначаємося з ганком Ганок - це початок будинки наровне з фасадом, воно обличчя всього будови, яке надає всій будівлі вид і в міру унікальності і краси говорить про статок і комфорт його господарів. Розглянемо кілька варіантів дача, будинок.

Зручний ганок - як зробити його самостійно

Ганок у водній двері будинку призначене для переходу з рівня прибудинкової території на рівень першого поверху. Висота його дорівнює виступаючої частини цокольного поверху. Оформлення ганку служить ще умовної захистом від несприятливих атмосферних явищ (дощ і сніг) під час відкривання і закривання замка вхідних дверей.