Ізопласт - покрівельний матеріал і шумоізоляція

Вибираючи покрівельний матеріал, слід віддати перевагу такому покриттю, яке мало б абсолютною водонепроникністю і характеризувалося тривалим терміном експлуатації. Саме до таких матеріалів можна сміливо віднести гідроізоляцію ізопласт,яка відноситься до класу рулонних матеріалів з покриттям і призначена для облаштування надійних і довговічних покрівель.

Пергамін - пароізоляція і підкладка

Облаштування якісної покрівлі вимагає наявності пароізоляційного шару, що захищає матеріал покрівлі від впливу парів вологи. Це особливо актуально, коли для утеплення даху застосовується теплоізоляційний матеріал, наприклад, мінеральна вата. Поступово насичуючись вологою, теплоизолятор втрачає свої властивості і руйнується. Для його захисту застосовують шар пароізоляції, оберігаючи утеплювач з обох боків від вологи. В якості пароізолятора широко використовується пергамін, що представляє собою рулонний матеріал шириною близько 1 метра.

Гідроізол - рулонна і рідка гідроізоляція

Захист будь-якої конструкції від впливу вологи є найважливішою умовою забезпечення збереження і довговічності. Для цих цілей розробляються нові види гідроізоляційних матеріалів. Одним з таких матеріалів є гідроізол. Випускається він у рулонах,що дозволяє використовувати його практично для будь-яких видів покриттів і складається з основи і нанесеного з обох сторін покриття.

Склоізол: надійна гідроізоляція

Гідростеклоізол (або частіше вживається назва «стеклоизол») - в даний час, це найпоширеніший гідроізоляційний матеріал в Україні і на всьому пострадянському просторі.

Матеріал виготовляється шляхом просочення основи бітумом. В якості основи стеклоизола використовується стеклохолст,склотканина або комбінована склотканина (що поєднує дві попередні основи). Застосовується для гідроізоляції, як в покрівельних роботах, так і в інших будівельних конструкціях.

Бікрост покрівельний

Вибираючи вид м'якого покриття для даху з невеликим кутом ухилу, варто звернути свою увагу на покрівельний матеріал Бікрост, який поєднує в собі хорошу якість і прийнятну ціну.

Технологічно матеріал складається з шару склотканини, скловолокна або поліестеру з нанесеним на обидві його сторони бітумним складом. Така комбінація дозволяє з успіхом використовувати матеріал на будь-яких видах твердої покрівлі.

Покрівля з руберойду та її устрій

Завдяки таким якостям як, дешевизна, простота в монтажі та довговічність, покрівля з руберойду користується популярністю, коли йдеться про покриття плоских, горизонтальних дахів. На сьогоднішній день, будівельний ринок пропонує покрівельний руберойд різних модифікацій для застосування в будь-яких експлуатаційних умовах і режимах.Сьогодні ми поговоримо про різновиди рубероидной покрівлі, її характеристиках і правилах влаштування покрівлі.

Покриття даху руберойдом

Не завжди використання дорогих покрівельних матеріалів доцільно і виправдано. Для облаштування плоских дахів, балконних козирків і деяких видів скатних покрівель, як не можна краще підходить руберойд, ціна якого вигідного відрізняється від м'якої черепиці або мембрани, а за своїми експлуатаційними характеристиками він нічим їм не поступається.Укладання руберойду на дах - завдання не така й складна, проте деякі рекомендації та поради від спеціалістів слід врахувати. Це забезпечить довговічність і надійність покрівельного покриття.