Особливості технології виробництва ондулина

Сучасний ринок будівельних та оздоблювальних матеріалів постійно пропонує величезний вибір нових або вдосконалених продуктів. Не є винятком і ондулін, який понад півстоліття є одним із затребуваних покрівельних матеріалів.

У цій статті ми зупинимося на питанні,як здійснюється виробництво ондуліна в світі і у нас в країні.

Як покрити дах ондуліном - поради від майстрів

Ондулін останнім часом став користуватися заслуженою популярністю у російських забудовників, завдяки його невисокій вартості і простоті монтажу. З'явився ондулін більше 50 років тому і з тих пір зазнав значних змін у своєму складі і технології виробництва. Нагадуючи своїм зовнішнім виглядом всім знайомий шифер, ондулін не має нічого спільного з азбестоцементними листами.

Дах з ондуліна - розрахунок і монтаж

Все частіше, йдучи по місту, можна помітити дахи, покриті ондулином. На цей матеріал вже звернули увагу комунальники, що говорить про масове його визнання. Це стало можливим завдяки нижчій вартості, яка не вплинула на якість покриття.

Крім того, завдяки простоті монтажу, дах з ондуліна своїми руками під силу навіть людині,досвід ведення покрівельних робіт у якого мінімальний.

Розрахунок і розміри листа ондуліна

Ондулін - один з найпопулярніших покрівельних матеріалів в сучасному будівництві. Розробила цей матеріал французька фірма ONDULINE, де він проводиться вже більше 50 років. На сьогодні, виробничі потужності розміщені по всьому світу, в т.ч. і в Україні. Укладання покрівлі ондуліном передбачає точний розрахунок обсягу необхідного матеріалу,щоб уникнути можливого розбіжності в колірній гамі з різних партій в разі нестачі матеріалу. Щоб зробити грамотний розрахунок, необхідно знати точний розмір листа ондуліна. Про це ми і поговоримо сьогодні.

Андуліновий дах: монтаж без проблем

Сучасний ринок будівельних матеріалів навіть в умовах нестабільності пропонує найширший вибір рішень, які активно освоюються і впроваджуються. Що стосується покрівлі, то варіантів її пристрою зараз теж предостатньо: наплавляемие рулонні покрівлі, металочерепиця, профнастил для даху та ін.Серед усіх можливих варіантів все більш популярним стає андуліновая дах. Така популярність обумовлена ​​високими характеристиками міцності, довговічності та естетичної привабливості.

Шифер або ондулін: муки вибору

Завдяки сучасним технологіям з'явилося багато нових будівельних матеріалів. Часом споживачам складно розібратися в їх асортименті і зробити вибір на користь того чи іншого матеріалу. Особливо це стосується покрівельних матеріалів, тут дуже часто власників приватних будинків мучить питання, який покрівельний матеріал краще вибрати: шифер або ондулін.

У цій статті ми спробуємо розглянути переваги та негативні сторони одного й іншого виду покрівельних покриттів.

Цвяхи для ондуліна - не варто економити

Одне з найпростіших дій в будівництві та ремонті - це забити цвях. Однак не все так просто, як здається спочатку. Наприклад, для монтажу ондулина існують спеціальні цвяхи для ондуліна і певний порядок їх забивання. Особливості кріплення матеріалу на даху пов'язані, насамперед, з його компонентами і властивостями.Ондулінові листи виготовляють із целюлози, обробленої високими температурами під великим тиском, із застосуванням мінеральних наповнювачів і просочення з бітуму. Цей додає матеріалу високу вологостійкість і міцність.

Покрівля з ондуліна

Ондулін являє собою міцний і в теж час не великої ваги покрівельний матеріал, який має вигляд хвилястих листів, що володіють підвищеним ступенем захисту від несприятливого впливу атмосферних явищ. Покрівля з ондуліна - це довговічне і надійне рішення для вашого даху, незалежно від того,якого вона типу і в яких кліматичних умовах вона буде експлуатуватися.

Монтаж ондуліна: інструкція та відео

Сучасні покрівельні матеріали радують своєю різноманітністю. Це і довговічність і надійність і багатство кольорів і текстур. Будь-який будівельний центр може запропонувати вам величезний вибір покриттів для дахів на будь-який смак і гаманець. Одним з найпопулярніших матеріалів на сьогодні є ондулін.У сьогоднішній статті ми надамо вам докладну інструкцію з монтажу ондулина, і запропонуємо навчальні відеоролики, які напевно стануть в нагоді тим, хто хоче здійснити монтаж ондуліна своїми руками. Але про все по порядку.