Термопластична мембранна покрівля - правила укладання

На жаль, даний вид покрівельного покриття для більшості з нас є все ще загадкою. Хоча на території північноамериканських країн такі матеріали як мембранна покрівля застосовуються вже протягом 50-60 років. Основним стримуючим фактором, швидше за все,є саме досить дорога вартість пропонованих у нас матеріалів даного сегмента.

Полімерна покрівля ПВХ

В даний час ринок будівельних матеріалів і обладнання дозволяє вибирати з широкого спектру матеріалів, технологій і методик пристрою покрівлі. Якість і надійність матеріалів в конкурентній боротьбі виробників доводиться практично до досконалості. Безперервно ведеться науковий пошук нових рішень. Що ж стосується влаштування плоских дахів, То тут безумовними лідерами є покрівля ПВХ і наливна полімерна покрівля.

Покрівельна мембрана ПВХ

Що таке «полімерна покрівля»?

У наш час будівельний ринок розвивається дуже стрімко - ще в другій половині минулого століття мало хто знав про мембранних покрівлях, а сьогодні практично всі будівельні об'єкти покривають «полімерними» шарами. У чому причина такої «популярності»,яку набуває покрівельна мембрана пвх?

Монтаж і пристрій мембранної покрівлі

На сьогоднішній день, мембрана - найсучасніший вид покрівельних покриттів. Технологія монтажу мембранної покрівлі дозволяє забезпечити цілісне (безшовне) покриття, яке володіє неперевершеними гідроізоляційними характеристиками.

У сучасній технічній літературі прийнято позначати 3 різновиди м'якого покрівельного покриття,які відрізняються за складом гідроізоляційних покриттів: