На жаль, даний вид покрівельного покриття для більшості з нас є все ще загадкою. Хоча на території північноамериканських країн такі матеріали як мембранна покрівля застосовуються вже протягом 50-60 років. Основним стримуючим фактором, швидше за все,є саме досить дорога вартість пропонованих у нас матеріалів даного сегмента.

В даний час ринок будівельних матеріалів і обладнання дозволяє вибирати з широкого спектру матеріалів, технологій і методик пристрою покрівлі. Якість і надійність матеріалів в конкурентній боротьбі виробників доводиться практично до досконалості. Безперервно ведеться науковий пошук нових рішень. Що ж стосується влаштування плоских дахів, То тут безумовними лідерами є покрівля ПВХ і наливна полімерна покрівля.

Що таке «полімерна покрівля»?

У наш час будівельний ринок розвивається дуже стрімко - ще в другій половині минулого століття мало хто знав про мембранних покрівлях, а сьогодні практично всі будівельні об'єкти покривають «полімерними» шарами. У чому причина такої «популярності»,яку набуває покрівельна мембрана пвх?

На сьогоднішній день, мембрана - найсучасніший вид покрівельних покриттів. Технологія монтажу мембранної покрівлі дозволяє забезпечити цілісне (безшовне) покриття, яке володіє неперевершеними гідроізоляційними характеристиками.

У сучасній технічній літературі прийнято позначати 3 різновиди м'якого покрівельного покриття,які відрізняються за складом гідроізоляційних покриттів:

Сучасний ринок будівельних та оздоблювальних матеріалів постійно пропонує величезний вибір нових або вдосконалених продуктів. Не є винятком і ондулін, який понад півстоліття є одним із затребуваних покрівельних матеріалів.

У цій статті ми зупинимося на питанні,як здійснюється виробництво ондуліна в світі і у нас в країні.

Ондулін останнім часом став користуватися заслуженою популярністю у російських забудовників, завдяки його невисокій вартості і простоті монтажу. З'явився ондулін більше 50 років тому і з тих пір зазнав значних змін у своєму складі і технології виробництва. Нагадуючи своїм зовнішнім виглядом всім знайомий шифер, ондулін не має нічого спільного з азбестоцементними листами.

Все частіше, йдучи по місту, можна помітити дахи, покриті ондулином. На цей матеріал вже звернули увагу комунальники, що говорить про масове його визнання. Це стало можливим завдяки нижчій вартості, яка не вплинула на якість покриття.

Крім того, завдяки простоті монтажу, дах з ондуліна своїми руками під силу навіть людині,досвід ведення покрівельних робіт у якого мінімальний.

Ондулін - один з найпопулярніших покрівельних матеріалів в сучасному будівництві. Розробила цей матеріал французька фірма ONDULINE, де він проводиться вже більше 50 років. На сьогодні, виробничі потужності розміщені по всьому світу, в т.ч. і в Україні. Укладання покрівлі ондуліном передбачає точний розрахунок обсягу необхідного матеріалу,щоб уникнути можливого розбіжності в колірній гамі з різних партій в разі нестачі матеріалу. Щоб зробити грамотний розрахунок, необхідно знати точний розмір листа ондуліна. Про це ми і поговоримо сьогодні.

Сучасний ринок будівельних матеріалів навіть в умовах нестабільності пропонує найширший вибір рішень, які активно освоюються і впроваджуються. Що стосується покрівлі, то варіантів її пристрою зараз теж предостатньо: наплавляемие рулонні покрівлі, металочерепиця, профнастил для даху та ін.Серед усіх можливих варіантів все більш популярним стає андуліновая дах. Така популярність обумовлена ​​високими характеристиками міцності, довговічності та естетичної привабливості.

Завдяки сучасним технологіям з'явилося багато нових будівельних матеріалів. Часом споживачам складно розібратися в їх асортименті і зробити вибір на користь того чи іншого матеріалу. Особливо це стосується покрівельних матеріалів, тут дуже часто власників приватних будинків мучить питання, який покрівельний матеріал краще вибрати: шифер або ондулін.

У цій статті ми спробуємо розглянути переваги та негативні сторони одного й іншого виду покрівельних покриттів.