Наплавляєма покрівля - технологія монтажу

Для облаштування плоских дахів найчастіше застосовують рулонні покрівельні матеріали. Ще порівняно недавно, в основному, використовувався метод наклейки покрівельних покриттів. Але розвиток технологій виробництва призвело до того, що на будівельний ринок вийшла наплавляється покрівля - технологія, що дозволяє виконати більш якісну герметизацію даху.

Металочерепиця або м'яка покрівля - що краще?

Вибір покрівельного покриття - дуже відповідальний момент проектування даху. На нього впливають безліч чинників - кут нахилу ската, несуча здатність кроквяної системи, вартість та багато іншого.

Але іноді виникає ситуація, коли при орієнтовно рівних умовах застосування стоїть завдання вибору одного з двох матеріалів, наприклад,який матеріал більш кращий, металочерепиця або м'яка покрівля, чому віддати перевагу.

М'яка покрівля - огляд матеріалів та технологій

Поряд з традиційними покрівельними матеріалами, такими як металочерепиця, профлист, асбесто-цементний шифер, м'яка покрівля почала займати досить хороші позиції, особливо, в приватному домобудівництві. Які причини такої високої популярності?

Фінська м'яка покрівля - якість перевірена часом

Сьогодні спостерігається справжній бум заміського будівництва. Люди все частіше хочуть жити в екологічно чистих районах, дихати свіжим незагазованного повітрям. І при будівництві приватних будинків, замість стала вже традиційною металочерепиці, використовують для дахів фінську м'яку покрівлю. За кордоном вже давно гнучка черепиця стала матеріалом номер один при створенні дахів складної конфігурації, додаючи будинку привабливий і виразний вигляд. А тепер і в Україні м'яку черепицю стали використовувати все більше число забудовників.

Покрівля з бітумної черепиці

Сучасний будівельний ринок готовий запропонувати вимогливому забудовнику надійні і довговічні покрівельні матеріали на будь-який смак і гаманець. Все більшу популярність в котеджному будівництві набирає покрівля з бітумної черепиці.

Цей матеріал не тільки практичний і легкий у монтажі, але й має широку кольорову гаму,завдяки чому Ви можете вибрати для будинку і красивий, і незвичайний дизайн.

Покрівельна пальник: пропанова і рідкотопливна

Як відомо, покрівельні роботи є одними з найбільш трудомістких - хоча б тому, що виробляються вони «на висоті». І звичайно ж, від того, наскільки якісно буде виконано монтаж покрівельного пирога, залежатиме якість самої покрівлі та термін її служби.

Як правило, основними верствами «пирога» м'якої покрівлі є тепло-і гідроізоляційний матеріали, тому їх настилання приділяється особлива увага. А найкраще настилати або наплавляти такі матеріали «допомагає» покрівельна пальник.

Покрівля з м'якої черепиці - правила монтажу

Напевно, ми не помилимося якщо скажемо, що м'яка черепиця - це один із самих практичних і функціональних видів сучасних покрівельних покриттів представлених на будівельному ринку. Покрівля з м'якої черепиці є прекрасним завершенням архітектурного ансамблю в будові будь-якого типу. Спробуємо подробней розібратися в особливостях цього покрівельного матеріалу, правила його використання та монтажу.

Технологія пристрою даху з м'якої черепиці

М'яка черепиця - це покрівельний матеріал на основі склотканини, окисленого або модифікованого бітуму, керамзитового грануляту, кремнієвого піску або самоклеющегося шару, силікону або резінобетон, а так само передбачається нижня спеціальна плівка, для того, щоб плитки не склеювалися між собою.

Покрівля Унікма - в ногу з часом

Покрівля виступає, як один з найбільш відповідальних елементів будь-якої будівлі. І тому, від вибору матеріалів для її організації та правильного монтажу, багато в чому залежить комфортність приміщення і довговічність всієї конструкції. Компанія «Унікма» є одним з найбільших дистриб'юторів Росії.Вона співпрацює з провідними іноземними та вітчизняними виробниками покрівельних і супутніх матеріалів.

М'яка покрівля своїми руками

Незважаючи на наявність численних видів покрівельного покриття, саме м'яка покрівля залишається найбільш популярним матеріалом, який застосовується для скатних і плоских покрівель. А м'яка покрівля своїми руками є справжньою гордістю, об'єктом поклоніння і хвастощів перед знайомими. Її дуже часто використовують при будівництві заміських будинків. Різновидом її виготовлення стали листи гнучкої черепиці.