Вальмовий дах своїми руками

Дах виконує одну з найбільш важливих функцій в будь-якій будівлі. Завдяки їй здійснюється захист від опадів, вітру, сонячних променів, а також будь-яких інших впливів. Надійний дах є запорукою безпеки знаходяться в будинку людей і цінного майна. Тому плануванню і правильному спорудженню даху надається першорядне значення.У даній статті мова піде про те, як зводиться вальмовая дах своїми руками.

Кроквяна система вальмового даху

Сміливість і багатство фантазії приватних забудовників під годину просто вражають і викликають захоплення. Зверніть увагу на химерність і архітектурне розмаїття дахів приватних будинків і котеджних будівель. Так, - свіжих ідей хоч відбавляй. Однак,досі найнадійнішою геометричній конструкцією для захисту будинку (в плані вітрових навантажень) є кроквяна система вальмового даху - особливий різновид чотирьохскатним покрівлі.

Розрахунок вальмового даху

Якщо вас приваблює архітектурна хитромудрість вальмового даху і саме такою конструкцією ви вирішили облаштувати ваш будинок - це правильне рішення. При всій своїй видимій складності, такий вид дахів є досить популярним і відмінно справляється зі своїми основними функціями - захистом будинку від зовнішніх впливів.А правильний розрахунок вальмового даху і ретельно виконані монтажні роботи є головною запорукою її надійності і довговічності.

Полувальмовий дах і його конструкція

У будівництві застосовуються різні типи дахів, що розрізняються по конструкції. Всі вони поділяються на скатні і суміщені. Похилі даху об'єднує те, що всі вони мають горищне простір, який може бути як холодним, так і житловим.Однією з найбільш вдалих різновидів таких покрівель є полувальмовая дах (або голландська) - звичайна скатна конструкція з невеликими свесами по торцях.

Вальмова покрівля

Дах будь-якого будинку повинна виконувати певну захисну функцію, і крім цього бути економічною. До числа дахів, в яких найбільш вдало поєднуються ці переваги відноситься вальмовая покрівля. Цей дах має чотири ската, два з яких виконуються у вигляді трапецій, а два торцевих у вигляді трикутників. Існують полувальмовиє покрівлі,в яких торцевої трикутний скат не доходить до коника, або до карниза. Такі дахи мають ще іншу назву - голландські.