Двосхилий мансардний дах - технологія будівництва

В даний час спостерігається підвищений інтерес до створення додаткового житлового простору в горищному приміщенні. Це може пояснюватися високою вартістю земельних ділянок, коли власники намагаються розмістити на мінімальному ділянці житловий будинок, гараж, господарські будівлі, сад і город. І навіть в будинках старої споруди часто можна зустріти другий поверх, де господарі обладнають собі зайві квадратні метри житла. Їх теж можна зрозуміти, робити прибудову до будинку - це істотні фінансові витрати на фундамент, зведення стін, влаштування нової покрівлі. А зробити житлову кімнату під двосхилим мансардним дахом простіше і вигідніше.

Як зробити двосхилий дах правильно?

Конструкції сучасних дахів радують різноманітними формами, але найбільш вживаною і зараз залишається двосхилий система. На це впливає безліч факторів, але найголовнішими є відносна дешевизна конструкції і простота зведення.

Тому багато приватні забудовники зупиняються саме на цьому варіанті. Отже, що потрібно знати про те,як зробити двосхилий дах своїми руками.

Скатна покрівля - вузли та особливості пристрою

Оскільки покрівля є кінцевим етапом зведення власного будинку, то і до її влаштуванню слід підходити з особливою ретельністю.

Адже від того, якого типу скатна покрівля буде обрана, залежить, не в останню чергу, комфортне проживання мешканців будинку.

Двосхилий дах своїми руками

Плануючи будівництво свого будинку, кожен продумує все до дрібниць: і тип фундаменту, і конструкцію несучих стін, і покрівлю. Мабуть, найпопулярнішим варіантом покрівлі є «дах про двох скатах», тобто класична двосхилий дах своїми руками.

Чому саме вона? Тому що такий тип даху має ряд переваг: вона більш стійка до вітрових навантажень, має досить привабливий вигляд і просту (у порівнянні з іншими скатними дахами, не рахуючи односхилого навісу) конструкцію.

Кроквяна система двосхилого даху

Дах з двома скатами є найпоширенішим варіантом при будівництві будинку: нехитра конструкція, «стандартний» підхід до вирішення оформлення покрівлі та швидкість зведення (швидше зводиться тільки односхилий дах) призводять до цієї «популярності».

До того ж,кроквяна система двосхилим даху є не такою вже й складною в пристрої, а це означає, що її можна побудувати самостійно, маючи під рукою необхідний матеріал.

Двосхила покрівля

Будівництво будь-якого будинку завершується спорудою даху. У житловому будівництві, при зведенні приватних будинків використовуються різні типи, конфігурації і геометричні конструкції дахів: односхилі, вальмовиє, шатрові і щипцеві і т.д. І серед усього цього розмаїття покрівля двухскатная є найбільш простий по монтажу і менш витратною. Односхилі покрівлі для житлових будівель застосовуються дуже рідко, в основному такі конструкції зводять над сараями, гаражами та іншими господарськими блоками. Чотирьохскатна покрівля вимагає грунтовного підходу і, вальмовиє даху ще більш важкі для зведення власними силами.Тому покрівля двосхилий - на сьогоднішній день міцно утримує свої позиції лідера.

Двосхилий дах: конструкція і пристрій

У житловому будівництві, особливо в малоповерховому, можна спостерігати велику різноманітність типів і видів дахів, які відрізняються, як своєю конструкцією, часом досить химерної, так і покрівельним матеріалом. Але яку б конструкцію не мала покрівля, вона все одно підпадає під одну з різновидів за кількістю скатів: одно-, чотирьох або двосхилий дах.

Розрахунок двосхилого даху

Як відомо, сучасний будівельний ринок буквально кишить всілякими матеріалами і технологіями будівництва. Тому широке застосування різних інноваційних технологій дозволяє проводити будь-які роботи, пов'язані із зведенням об'єктів капітального будівництва. І це зведення відбувається в максимально стислі терміни - практично без шкоди якості. Тим не менш якісним показником, в першу чергу, є точний розрахунок двосхилим даху, куди входить визначення проектних навантажень та інших показників і характеристик.