Дах для лазні - особливості пристрою конструкції

Якщо вже ви вирішили звести на своїй ділянці лазню, то незмінно зіткнетеся з питаннями конструктивного характеру. Ну, наприклад, якою має бути дах для лазні? Відповідь проста - вона повинні бути міцною і красивою, але не тільки: крім цього, її найважливіша функція - утримувати та акумулювати тепло.Наша стаття цілком буде присвячений питанням пристрою лазневих дахів. Детально будуть розглянуті основні їх види (а також, у свою чергу, їхні переваги й недоліки). І ще ви дізнаєтеся про те, як побудувати дах для лазні, і як самостійно здійснити монтаж всіх необхідних елементів покрівельного пирога.

Покрівля для лазні - особлива конструкція

І якщо з принципами зведенням рубаних стін не виникає особливих запитань, то покрівля для лазні вимагає особливого підходу.

Особливості експлуатації покрівлі на бані

Якщо покрівля звичайних будинків в основному піддається впливу атмосферних явищ, захист від яких і є її основною функцією, то покрівля лазні працює в дещо інших умовах.На неї не в меншій мірі впливають саме внутрішні агресивні фактори, до яких відносяться:

Утеплення даху лазні - робимо правильно

Дах для лазні вимагає до себе особливої ​​уваги, коли постає питання про її утеплення. На відміну від дахів інших будівель, вона потребує подвійному утепленні, як зсередини банного приміщення, так і з боку горища, оскільки відчуває зсередини лазні вплив високих температур, іноді досягають позначки в +100 градусів за Цельсієм. Крім цього стелю лазні знаходиться під постійним дією гарячої пари і високої вологості. Тому утеплення даху лазні проводиться більш ретельно, ніж інших будов.

Дах лазні своїми руками

Як відомо, саме останнє, що потрібно для завершення будівництва лазні - це покрівельні роботи. Баня, як і будь-яку будівлю, теж повинна мати надійну покрівлю - в іншому випадку, її експлуатаційний термін буде недовгим. А ось як будується дах лазні своїми руками, ми розглянемо в нашій статті. Головна відмінність банної даху від звичайної будь-який інший полягає в її більш легкій вазі, а це означає, що конструкція покрівлі лазні менш складна.