Засклення балконів з дахом - тонкощі пристрою

Архітектурне рішення багатьох будинків, особливо старої споруди, не має на увазі наявність даху над балконних конструкцією. Функціональність такого рішення мінімальна, оскільки балкон не захищений від опадів, і може бути використаний тільки в декоративних цілях і в теплу пору року. Перетворити цей архітектурний елемент в повноцінну житлову площу допоможе засклення балконів з дахом, а сучасні конструкційні та утеплювальні матеріали дозволять вирішити найскладніші технічні завдання.

Ремонт балконного даху і його устрій

Якщо ви хочете заощадити свої гроші і виконати ремонт даху балкона своїми руками, то наша стаття стане вам у пригоді. Ми розповімо з чого потрібно почати і як правильно все виконати. Те, що дах вашого балкона потребує ремонту, можна визначити за відволожилася стіні всередині приміщення. Відбувається це через те, що волога,накопичується на козирку балкона, руйнує бетон і призводить до утворення мікротріщин в стіні.

Дах на балкон і її пристрій

Як правило, з проблемою влаштування даху над балконом стикаються жителі останніх поверхів в старих будинках. Справа в тому, що раніше в таких будовах спочатку не передбачалося облаштування покрівлі над балконами верхніх поверхів. Інша справа - власники квартир на проміжних поверхах. Тут роль покрівлі виконує балконна плита сусідів зверху, але у них може виникнути потреба у створенні даху в разі його розширення.