Тераса на даху - поради з облаштування

Веранда або тераса прикрашають будинок і є улюбленим місцем відпочинку для всієї родини. Тут проходять чаювання, зустрічі з рідними і близькими, можна відзначити свято чи інша подія. Однак, не завжди є місце для споруди цих місць для відпочинку. Причина проста - недостатня площа ділянки заміського будинку.Тому тераса на даху може стати хорошим варіантом для домовласника.

Пристрій плоского даху та її розрахунок

Плоскі дахи зводилися і раніше. Це, як правило, були промислові будівлі і житлові багатоповерхові будинки. Зараз, у зв'язку зі зростаючими цінами на земельні ділянки, як в містах, так і сільської місцевості, люди намагаються з максимальною вигодою використовувати кожен квадратний метр землі. В результаті з'являються на дахах будинків майданчики для відпочинку, міні-садікі, літні кафе та інше.

Ухил плоскої покрівлі

Якщо дах і називається плоскою, то це не означає, що вона повинна бути ідеально рівною. Будь плоска покрівля повинна мати ухил, щоб дощові і талі води могли безперешкодно стікати в водоприймальні воронки при системі внутрішнього водозбору або в жолоби при зовнішньому водовідведенні.

Сад на даху

Зелені дахи зі справжніми садами за кордоном вже давно не дивина. Мало того, уряди деяких країн заохочує створення зелених насаджень на дахах всіх, без винятку будівель, як промислових, громадських і приватних, і навіть матеріально стимулює це нововведення.Великі мегаполіси вже давно страждають від неблагополучної екологічної обстановки, задихаються від нестачі кисню, і сади на дахах дозволяє вирішити в деякій мірі ці проблеми.

Наливна покрівля полімерна

При зведенні будинків влаштовуються різні типи покрівлі, але кожна з них несе одні й ті ж функції, які покликані максимально захищати внутрішній простір споруди від зовнішніх факторів - дощу, вітру, снігу. Серед різноманіття матеріалів, використовуваних в якості покрівельного покриття і для облаштування гідроізоляційного шару,наливна покрівля користується популярністю по ряду причин:

Плоска покрівля експлуатована

Експлуатована плоска покрівля - це настил, що складається з гідро-, паро- і теплоізоляційних шарів, з невеликим кутом нахилу. В даний час такий вид покрівлі дуже поширений і користується популярністю серед забудовників. Сьогодні ми торкнемося теми про те,як облаштована плоска покрівля і які матеріали і рішення радять використовувати при її зведенні експерти будівельної сфери.

Інверсійна покрівля

Інверсійна покрівля - конструкція має зворотну черговість шарів в покрівельному пирозі.

Сучасні дахи будівель можуть приймати різні форми і обриси, покриватися різними покрівельними матеріалами та виконувати інші корисні функції крім захисту. Найвдаліший приклад - плоский дах,на якій цілком можна влаштувати відкриту веранду для літнього відпочинку, або розбити невеликий садок.

Напилювана покрівля - гідроізоляція нового типу

Поряд з численними покрівельними матеріалами, використовуваними в сучасному будівництві, особливе місце займає Напилювана покрівля. Дане покриття стало популярним порівняно недавно, але зарекомендувало себе як надійне і довговічне. Принцип створення напилюваного покриття полягає в розпилюванні дрібнодисперсного битумно-полімерного складу по поверхні даху, в результаті чого на даху утворюється еластична мембрана, що забезпечує надійну гідроізоляцію покрівлі.

Двосхилий мансардний дах - технологія будівництва

В даний час спостерігається підвищений інтерес до створення додаткового житлового простору в горищному приміщенні. Це може пояснюватися високою вартістю земельних ділянок, коли власники намагаються розмістити на мінімальному ділянці житловий будинок, гараж, господарські будівлі, сад і город. І навіть в будинках старої споруди часто можна зустріти другий поверх, де господарі обладнають собі зайві квадратні метри житла. Їх теж можна зрозуміти, робити прибудову до будинку - це істотні фінансові витрати на фундамент, зведення стін, влаштування нової покрівлі. А зробити житлову кімнату під двосхилим мансардним дахом простіше і вигідніше.

Як зробити двосхилий дах правильно?

Конструкції сучасних дахів радують різноманітними формами, але найбільш вживаною і зараз залишається двосхилий система. На це впливає безліч факторів, але найголовнішими є відносна дешевизна конструкції і простота зведення.

Тому багато приватні забудовники зупиняються саме на цьому варіанті. Отже, що потрібно знати про те,як зробити двосхилий дах своїми руками.