Як побудувати чотирьохскатний дах своїми руками?

Чотирьохскатна дах завжди користувалася популярністю серед індивідуальних забудовників. Навіть не в такі вже й далекі часи, даний вибір говорив про те, що господар дещо знає в будівельній справі, ну, принаймні, розуміє в покрівлях.

Тому питання, як побудувати чотирьохскатну дах своїми руками, хвилювало багатьох.

Параметри і розрахунок чотирьохскатного даху

Останнім часом різко піднявся індивідуальне будівництво. Люди все більше хочуть жити за межами міста на свіжому повітрі, тому й з'явилося таке розмаїття заміських котеджних селищ, де будівництво ведеться як силами будівельних організацій, так і самими господарями ділянок.

Збираючись будувати будинок своїми руками,забудовник незмінно задасть собі питання - як зробити розрахунок чотирьохскатного даху, скільки пиломатеріалу і покрівельного покриття доведеться купувати.

Кроквяна система чотирьохскатного даху

До чотирьохскатними відносять два види покрівель - вальмовиє і шатрові. Кроквяна система четирехскатной даху є досить складним пристроєм, що вимагає ретельної підгонки всіх елементів. Для отримання досить жорсткого каркаса крокви повинні бути пов'язані між собою, а весь каркас надійно скріплений з самою будівлею. Основні характеристики чотирисхилих покрівель

Чотирьохскатний дах своїми руками

Вибір виду даху залежить від її функціональності і архітектурного оформлення всієї будови. Існує досить багато різновидів дахів, в числі яких чотирьохскатні даху займають далеко не останнє місце. Найпростіші даху по своїй трудомісткості - це односхилі і подвійні.

Але якщо ваш план - це чотирьохскатний дах своїми руками,то потрібно знати, що пристрій кроквяної систем таких конструкцій дещо відрізняється від інших типів дахів і може доставити масу проблем, якщо не знати її особливостей.