Металевий шифер з оцинкованого заліза - монтаж і укладання

Ще не так давно дахи житлових будинків не відрізнялися колірним різноманітністю. Більшість покрівель було вкрите або шифером, або оцинкованої сталлю. І той і інший матеріал мали монотонний сірий колір, шиферні ж даху, крім сірого кольору, ще обростали з часом зеленим мохом і плям лишайників.З розвитком нових технологій на ринку будівельних матеріалів з'явився металевий шифер з оцинкованого заліза, який перетворив вид покрівель.

М'який шифер - технологія укладання покрівлі

Протягом майже ста років люди покривали свої будинки шифером, поки не з'явилися нові сучасні матеріали для покрівель, наприклад - м'який шифер. У виробництві традиційного шиферу задіяні такі компоненти, як азбест, цемент і вода.

Багато років цей покрівельний матеріал був практично єдиним для більшості населення нашої країни.До достоїнств азбестоцементних листів можна віднести:

Гнучкий шифер - хвилястий і гладкий

В даний час ринок будівельних матеріалів переповнений пропозиціями покрівельних матеріалів. Рекламуються металопрофіль (профнастил та металочерепиця), ондулін (єврошифер), асбестоцементний шифер, пластиковий шифер, натуральна черепиця і навіть покрівельні матеріали з очерету та інших рослин.

Монтаж шиферу своїми руками - основні правила

Шифер по праву вважається одним з надійних покрівельних матеріалів, який має цілком доступну вартість. Це більшою мірою і визначає його багаторічну популярність.

Крім того, виконати монтаж шиферу своїми руками під силу навіть початківцю забудовнику, головне:

Ремонт шиферу - закладення тріщин і сколів

Шиферна покрівля - одне з найбільш довговічних і надійних покриттів, який використовується в якості покрівельного матеріалу досить давно. Новий матеріал настільки міцний, що здається йому «не знесенню». Але як показує практика, через 10 - 15 років покрівля втрачає свій первозданний вигляд, на ній можуть утворитися тріщини і відколи,що тягне неминучий ремонт шиферу або навіть заміну аркушів.

Листовий шифер і його види

Листові покрівельні матеріали випускаються з металу, асбесто-цементу, полівінілхлориду та бітумовмісних складів. Азбестоцементні листи використовуються в будівництві протягом століть і до наших днів зберегли свою актуальність.

Шифер з ПВХ

Останнім часом набирає популярність пластиковий шифер листової з полімеру.

Як класти шифер - поради з монтажу

Незважаючи на широкий вибір будівельних матеріалів, шифер в приватному будівництві, не здає позицій за популярністю. Це можна пояснити тим, що перевірений часом матеріал досить надійний, простий в монтажі і порівняно недорогий. До того ж, виробники, прагнучи утримати покупця, впроваджують нові розробки, покращуючи властивості шиферу. Ви вирішили провести монтаж покрівлі самостійно, не вдаючись до послуг професіоналів? Ми допоможемо вам у цьому: нижче наведені рекомендації про те, як класти шифер.

Фарбування шиферу своїми руками - як і чим фарбувати?

Матеріал, який застосовується для покриття дахів протягом багатьох років і відрізняється відмінними експлуатаційними якостями - це, безсумнівно, шифер. У нього не відняти механічної міцності, хорошою водостійкості, стійкості до різного роду впливів, але, є і істотний недолік.У порівнянні з іншими сучасними покрівельними покриттями, що грають усіма барвами веселки, шифер здається непрезентабельним, а після кількох десятків років, і зовсім виглядає неважливо.

Покрівля шифером - особливості та нюанси покриття

Покрівля шифером є дуже популярним способом облаштування даху, оскільки цей матеріал при невеликій вартості має досить тривалий термін експлуатації. В основному, шифер застосовується при малоповерховому будівництві для організації скатної покрівлі.

На сьогоднішній день існує кілька різновидів шиферу,які відрізняються як за складом, так і за експлуатаційними характеристиками.

Скільки важить шифер: хвильовий і плоский?

Шифер відомий людству з давніх пір. Ще в середні століття використовували гірські сланцеві породи, які розколювали на плоскі листи, згодом застосовувалися для покриття жител. Як такий, шифер (асбестоцементний) став відомий близько ста років тому. І з тих пір актуальність його не зменшується.В даний час словом «шифер» називають не тільки азбестоцементні листи, але й покрівельні матеріали, виготовлені на основі бітуму або полімерів. Хвилеподібна форма листів послужила тому причиною.