Покрівельна проходка: види і монтаж

Більшість споруджуваних сьогодні будівель, незалежно від призначення, обладнуються системами вентиляції, які вимагають виведення на поверхню даху. Також така необхідність виникає при монтажі димоходів, облаштуванні вентиляції підпокрівельного простору даху і в багатьох інших випадках. Забезпечити герметичність примикання технологічних комунікацій до покрівельного покриття допоможе покрівельна проходка. Якщо раніше питання герметизації примикань вирішувалося в основному за допомогою підручних засобів і кмітливості, то тепер виробники пропонують досить великий вибір уніфікованих вузлів, які можна застосовувати в різних умовах.

Вентильована покрівля та її пристрій

При постійних коливаннях добової температури на деяких частинах покрівельного покриття утворюється конденсат. Особливо часто це трапляється в зимову пору року, коли внутрішнє приміщення прогрівається, і різниця між температурами всередині і зовні будівлі виявляється великий.

Найбільше навантаження зазнає утеплювач. Його нижні і верхні кромки відчувають температури, що відрізняються десятками градусів.

Вентиляція даху - як її зробити?

Для тривалої і правильної експлуатації покрівлі будь-якої будівлі дуже важлива вентиляція даху.

Якщо ви вирішите заощадити на пристрої вентиляції підпокрівельного простору, то це загрожує збиранням конденсату під дахом і як наслідок частими її ремонтами.

Аератор покрівельний

Аератор для покрівлі - це пристрій, призначений виводити зайву вологу з підпокрівельного простору. Існують аероратори для каналізації, акваріумів та ін. Покрівельні аератори встановлюються на дахах з різним покрівельним покриттям і ухилом. Встановлені на плоских дахах (м'яких) вони здатні запобігти руйнуванню покрівельного килима, яке утворюється від надходить вологи зсередини житлових приміщень, проникнення дощової води за рахунок мікротріщин в рулонних матеріалах.