Сучасні матеріали для покрівлі дахів - який краще?

Навіть фахівцеві часом важко розібратися у великій кількості будівельних матеріалів, тим більше зараз, коли кожен рік на ринку з'являються безліч новинок. Розглянути весь існуючий матеріал для покрівлі дахів в рамках однієї статті просто неможливо, тому давайте зупинимося на одному з них - черепиці, тим більше що матеріал з цією назвою випускається їх різної сировини, що зумовлює його характеристики і область застосування.

Оздоблення даху - чому віддати перевагу?

Обробка або покриття даху різними покрівельними матеріалами є завершальною стадією зведення будинку. Залежно від ухилу покрівлі вибираються і відповідні матеріали для оздоблення даху.

При влаштуванні покрівель з малим ухилом, що не перевищує 15-20 градусів,рекомендується використовувати листові або рулонні покрівельні покриття - металочерепиця, пронастіл, азбоцементних шифер, єврошифер, оцинкована сталь та інші.

Мастика для даху та відведення води

У нинішній час мастика для даху застосовується як самостійне покрівельне покриття, як гідроізоляційний матеріал для ремонту покрівельного покриття або ж з метою відвести воду з даху. За допомогою полімерних мастик без проблем облаштовуються безшовні покрівлі навіть самих складних геометричних конструкцій.Принцип застосування полімерних мастик залежить від того, чи використовується матеріал для холодного чи гарячого нанесення. Гаряча покрівельна мастика при нанесенні досить швидко твердне і утворює монолітну плівку.

Яку покрівлю вибрати - на що орієнтуватися?

Багатьох людей, які починають будівлю свого будинку, цікавить таке питання: яку покрівлю вибрати? Але відповідь дуже рідко знаходиться відразу. Так як дах - це той елемент будинку, який повинен бути не тільки надійний, але і практичний. Так як від даху будинку дуже багато залежить в нинішній час. Потрібно відразу розібратися в тому, як вибрати покриття даху.

Чим покрити дах дачі краще?

Дача - місце не тільки непосильної роботи з метою прогодувати сім'ю (хоча, на жаль, для багатьох це саме так), але і акуратний будиночок, в якому можна відпочити і душів, і тілом. При будівлі кожному доводилося задаватися питанням, чим покрити дах дачі, як зробити так, щоб це було і красиво, і не надто дорого. Ми не будемо розглядати дуже дорогі покрівельні матеріали, типу натуральної черепиці або покрівлі з міді, зупинимося на більш доступних матеріалах.

Рідка покрівля - довговічне покриття

До покрівлі кожної будівлі пред'являються підвищені експлуатаційні вимоги, одним з яких є захист будівлі від атмосферних опадів. Сучасний ринок будівельних матеріалів пропонує величезну кількість різноманітних покриттів, що володіють гідроізоляційними властивостями.Рідка покрівля є одним із сучасних і перспективних матеріалів, розроблених на основі рідкої гуми.

Нові покрівельні матеріали: види і характеристики

Вибір покрівельного матеріалу є одним з найважливіших питань проектування майбутньої будівлі. Саме від правильності його рішення багато в чому залежатиме безаварійна експлуатація всієї будови в цілому.

Враховуючи те, що види покрівельних матеріалів, пропоновані споживачеві, мають різні технічні характеристики і область застосування,недосвідченому забудовнику дуже важко правильно оцінити всі переваги та вади різних варіантів.

Матеріал на дах - яке фінішне покриття вибрати?

При облаштуванні даху будинку виникають декілька питань, що стосуються вибору майбутнього покрівельного покриття. Дуже важливо вибрати такий матеріал на дах, який відповідав би всім вимогам по шумоізоляції, водонепроникності і довговічності.

Чим краще покрити дах будинку?

В даний час багато городян перебираються на постійне місце проживання за місто, де починають будівництво свого власного житла. І перед ними незмінно виникає питання - чим краще покрити дах будинку? Як вибрати хороший, недорогий і, разом з тим,красивий покрівельний матеріал? Ми постараємося розповісти про переваги основних покрівельних покриттів, які в даний час пропонуються споживачам.

Мастика для покрівлі - ремонт та гідроізоляція дахів

Покрівля є останнім захисною спорудою внутрішнього простору будинку і повинна бути виконана з максимальною ретельністю, щоб виключити ризик протікання. Існує безліч покрівельних матеріалів, які чудово виконують цю функцію, але для плоских покрівель найбільш затребуваною останнім часом стала мастика для покрівлі.З її допомогою отримують безшовне покриття з максимальною гідроізоляцією. При використанні мастик не потрібно наклеювати рулонні покрівельні матеріали, оскільки вона сама є таким.