Гріючий кабель для покрівлі - правила монтажу

Так як у нас в країні зима завжди приходить несподівано, і при цьому, з кожним роком все більше балує нас різними аномаліями, для багатьох житлово-експлуатаційних контор, та й для приватних домовласників, гостро стоїть питання боротьби з льодом на покрівлі.

Обігрів даху - боротьба з льодом

У зимовий час опади у вигляді снігу, який потім утворюється в полій, можуть пошкодити покриття даху, систему водовідведення, кабельні мережі та зовнішні комунікації, і інженерні системи будівлі. Також обмерзання покрівлі може загрожувати здоров'ю і життю людини, так як лід у вигляді бурульок навесні і при відлиги падає вниз. Якщо полій очищати механічним шляхом, то можна зіпсувати покриття покрівлі. Для профілактики і усунення подібних неприємних ситуацій рекомендується використовувати систему обігріву даху.

Кабельний обігрів покрівлі та водостоків

Взимку схід з дахів снігу і падіння бурульок становить неабияку загрозу здоров'ю і життю пішоходів, і уникнути цієї проблеми допомагає обігрів покрівлі та водостоків за допомогою спеціальних систем нагрівальних кабелів. Важкі пласти снігу та гострі бурульки несуть загрозу безпеці перехожих і проблема усунення цієї загрози стоїть досить гостро.Наш кліматичний пояс сприяє виникненню полою в водостоках для даху та бурульок на дахах. Утворення бурульок відбувається через різких перепадів денної і нічної температур при відлизі. Денні плюсові температури сприяють таненню снігу, а нічні мінусові перетворюють утворилася воду в крижані нарости.