Вузол проходу труби через покрівлю

Будь дах має на своїй поверхні трубу, будь то димова (при пічному опаленні або наявності каміна) або вентиляційна, якщо в будинку газове опалення. І правильно влаштований прохід труби через покрівлю та перекриття гарантує мешканцям сухий стелю і комфорт проживання в будинку.

Як закрити трубу на даху - гідроізоляція стиків

При будівництві лазні або будинку зазвичай виникає ряд питань. І головний з них стосується правильної установки котла або печі, що тягне за собою будівництво димаря. Отже, перед вами постає питання: як закрити трубу на даху так, щоб у майбутньому вода крізь щілини не протікав.

Димохід на даху - пристрій примикання

Приватний будинок, якщо він знаходиться за містом, має свою систему опалення, будь то газове, дров'яне, вугільне або пелетне. Іноді в одному будинку можна зустріти комплексну систему опалення, коли при необхідності один вид палива легко замінюється іншим. Але який би вид енергоносія не застосовувався для опалення будинку,в будь-якому випадку обов'язковий димар на даху для відводу назовні продуктів горіння.

Гідроізоляція труби на даху

Гідроізоляція труби на даху - першочергове завдання при організації пічного опалення в будинку, лазні або приміщенні, що має піч. На перший погляд здається, що труба не несе особливого навантаження і жодним чином не впливає на якість опалення. Однак, ця думка помилкова. Якщо труба не захищена належним чином,то в результаті перепаду температур на її стінках утворюється конденсат, який стікає в димохід. Випаровування конденсату під час обігріву приміщення заважає тязі і створює зайвий тиск.

Пічна труба на даху і її устрій

У сучасному світі пічне опалення поступово відходить у минуле. Але актуальність будівництва печей і камінів залишається. Каміни влаштовуються в житлових будинках, а печі переважно застосовуються для лазень, саун, барбекю, стаціонарних мангалів та інших місць, де потрібен відкритий вогонь. Тому пічна труба на даху будівлі або річного споруди вимагає до себе уважного ставлення при її зведенні.