Давно минули ті часи, коли скляний дах на приватному будинку, була чимось незвичайним, коли на таку конструкцію перехожі витріщалися, як на якесь диво. Підвищення добробут людей, розвиток будівельних технологій дозволяють в наш час зробити своє житло більш комфортабельним, світлим,а іноді перетворити його на справжній літній сад. Рослини в будинку, крім краси, створюють сприятливий мікроклімат, очищають повітря, але для їх вирощування необхідний денне світло і скляний дах будинку, якнайкраще сприяє цьому.

Покрівельний полікарбонат - светопропускающий будівельний матеріал нового покоління. Полікарбонат може використовуватися як на великих площах, так і для малих форм - навісів і козирків. Однією з його особливостей є здатність візуально збільшувати обсяг підпокрівельного простору.Поширення цього матеріалу стримувала можливість виникнення парникового ефекту. Однак, в даний час виробництво полікарбонату зі спеціальним покриттям виключило нагрівання повітря в приміщенні.

Останнім часом все більшою популярністю користується светопрозрачная покрівля з пластика. Причому такий дах влаштовується не тільки в офісних будівлях або громадських центрах, але і в приватних будинках.

Як правило, пластикова покрівля виготовляється з полікарбонатних плит або покрівельного полівінілхлориду. Давайте розглянемо ці два матеріали докладніше.

Парадний вхід в будинок у всі часи був обладнаний козирком. Окрім своєї функціональності, козирок над ганком своїми руками надавав фасаду свій неповторний вигляд, так як всі козирки робилися різними, залежно від фантазії власника будинку та його фінансових можливостей.

Крім того, що козирок над ганком служить прикрасою будинку,він в першу чергу виконує захист зовнішніх дверей від негативних впливів навколишнього середовища. Дощ і сніг не будуть страшні дверям, якщо над ними буде міцний і великий козирок.

Облаштовуючи свій заміський ділянку, далеко не останнім є питання організації місця для відпочинку на свіжому повітрі, а також пароквочного місця для автомобіля. Рішень цієї проблеми безліч, але сьогодні ми поговоримо про те, як зробити навіс з полікарбонату своїми руками. При великій колірній гамі цього сучасного матеріалу альтанки, Гаражі та інші господарські споруди стануть додатковою прикрасою садиби, гармонійно вписуючись в загальний ландшафт.

Останнім часом, у будівництві широке застосування знайшов полікарбонат. Його властивості дозволяють отримати легку міцну покрівлю для будинку, веранди, гаража, альтанки, теплиці та інших конструкцій, де потрібен денне світло.Дах з полікарбонату своїми руками зводиться досить просто і дозволяє використовувати сонячне світло в якості природного освітлення будинку.

Козирки та навіси відмінний захист вашого ганку від дощу, снігу взимку і листопаду восени. Влітку під навісами і козирками можна сховатися від пекучого сонця. Крім цього, суто практичного призначення, гармонійно вписані в загальний архітектурний дизайн, вони додадуть будовою неповторний і оригінальний вигляд.Особливо популярні сьогодні навіси та козирки з полікарбонату. Цей складова будівлі ідеально прикрасить парадний вхід приватного володіння, додасть йому красу і естетичність.

Ще відносно недавно, коли при будь-якому будівництві виникала необхідність влаштування светопронікающей покрівлі або безлічі різних перегородок з такими властивостями, альтернативи звичайному склу практично не було. Коли ж наші забудовники відкрили для себе листовий полікарбонат, це буквально підірвало ринок.

Тепер цей матеріал сверхпопулярен, Він оточує нас всюди, так, що ми давно вже перестали його помічати. Що ж зробило його таким затребуваним, і якими принциповими характеристиками він володіє?

Альтанки стають невід'ємним елементом в будь-якому дворі або на заміській ділянці. Якщо ви вирішили самостійно побудувати альтанку, необхідно вибрати матеріал, з якого будете її робити і, природно, вивчити технологію будівництва. Альтанки з полікарбонату,зроблені своїми руками будуть виглядати досить оригінально і зможуть значно перетворити зовнішній вигляд будь-якого, навіть самого похмурого дворика.

Полікарбонат - сучасний, універсальний матеріал. Напівпрозорий, міцний, гнучкий і різноманітний за кольором, він широко застосовується в сучасному будівництві, рекламі, машинобудуванні. Нескладний монтаж приваблює багатьох підприємців в сільському господарстві для спорудження парників і теплиць з полікарбонату.Промисловість випускає два види полікарбонатних листів - монолітний і стільниковий. Розглянемо докладніше особливості монтажу кожного виду.