Облицювання та обшивка будинку профнастилом

Металевий профільний лист одержав широке поширення в будівельних і оздоблювальних роботах. Як правило, він використовується в якості покрівельного матеріалу на дахах будівель виробничого призначення і приватних будинків. Однак, цим його застосування не обмежується.

Обшивка будинку профнастилом набуває великого розмаху через його міцності, хорошого естетичного вигляду і відносної дешевизни. Крім цього, даний матеріал використовується для будівництва парканів та огорож різного призначення.

Профіль для профнастилу та його призначення

Профільований металевий лист займає одне з лідируючих місць серед покрівельних, стінових та облицювальних матеріалів. Профнастил застосовується для спорудження житлових, виробничих, торгових конструкцій - павільйонів, навісів, ангарів, сховищ, складів, кіосків, постійних і тимчасових огорож. Для виготовлення профнастилу використовується оцинкована сталь товщиною 0,5-1,0 мм, на яку додатково наноситься полімерне покриття, яке виконує подвійну функцію - захисну і декоративну.

Як покрити дах профнастилом - поради з монтажу

Металеві покриття для покрівель завжди користувалися великим попитом, правда, раніше даху покривали рівним матеріалом, використовую фальцевую технологію. Застосування профільованих металевих матеріалів значно спростило процес монтажу і дозволило урізноманітнити вибір колірних рішень завдяки застосуванню різноманітних полімерних покриттів.Про те, як покрити дах профнастилом, і як не помилитися при виборі цього матеріалу, ми і поговоримо. Ми не станемо зупинятися на конструкції сучасного профнастилу, розглянемо це питання тільки коротко, адже про це вже достатньо написано. Він являє собою багатошарове покрівельне покриття,зроблене на основі оцинкованого сталевого листа.

Як вибрати профнастил для даху - поради експертів

Такий матеріал, як профнастил, вже довів можливість свого застосування в покрівельній справі. Існує безліч різних його варіантів, і людині, яка має невеликий досвід виконання покрівельних робіт, може бути важко зробити правильний вибір.

А це має велике значення,так як в якості покриття для даху може застосовуватися саме покрівельний профнастил, інші його моделі можуть бути неефективними в даних умовах. Тому сьогодні ми і поговоримо про те, як вибрати профнастил для даху, не здійснюючи непоправних помилок.

Монтаж профнастилу на дах

Основний показник якісної роботи покрівлі - це, звичайно ж, її герметичність. На сьогоднішній день вибір надійного покрівельного матеріалу не складає труднощів, при бажанні, можна знайти не тільки різні забарвлення, але і покриття різних видів, які можна застосовувати для влаштування різних дахів. Деякі матеріали змонтувати зможе тільки справжній фахівець, а ось монтаж профнастилу на дах цілком під силу виконати самостійно, про що і поговоримо.

Металевий профіль для даху - як вибрати і встановити?

Металевий профіль для даху - один з найбільш широко застосовуваних матеріалів в котеджному і промисловому будівництві. Його з успіхом застосовують для пристрою покрівель і конструкцій як простих, так і досить складних геометричних форм.

Що таке профнастил і як його вибрати?

Багато хто з нас бачили профнастил і знають, де і як він застосовується. Але завжди є деякі нюанси та особливості, про які чули не всі. Саме тому ми й розглянемо в даній статті докладно, що таке профнастил, де він може використовуватися, і як правильно монтувати даний матеріал.

Поширені марки профнастилу - сфера застосування

Профнастил в даний час набув широкого поширення. Його використовують і в якості покрівельного матеріалу, і як огороджувальні конструкції в будівництві та промисловості, і в якості незнімної опалубки при проведенні залізобетонних робіт. Отримують профнастил методом холодної прокатки на верстатах з рулонного листового металу різної товщини. При цьому отримують різну висоту профілю, в залежності від призначення матеріалу. Виробники випускають різні марки профнастилу, які відповідають всім необхідним запитам по міцності, ціною, конструктивним особливостям. Для того щоб використовувати ту чи іншу марку профнастилу необхідно розуміти що позначають букви і цифри в його маркуванні.

Як покрити дах металопрофілем - особливості кріплення

При будівництві часто доводиться робити вибір на користь тих чи інших матеріалів. Так, при виборі між черепицею і профнастилом, багато майстрів рекомендують зупинитися саме на профнастилі (металопрофіль). Перш ніж говорити про те, як покрити дах металопрофілем, розберемося, що являє собою цей матеріал.Металопрофілем називають профільовані листи із сталі, покриті спеціальним складом на основі цинку або полімеру. Відрізняє цей матеріал саме профіль, сформований прокатом, який збільшує міцність матеріалу в кілька разів, як і здатність, чинити опір діям механічного характеру. Металопрофіль для дахів проводиться зі спеціальними додатковими ребрами для жорсткості, його висота - 2 см.

Профлист для покрівлі та його застосування

В даний час ринок будівельних матеріалів насичений пропозиціями різних покрівельних покриттів. Для заміського будинку можна вибрати покрівлю з дерева, металу, натуральної черепиці, мідну, алюмінієву, з полімерних і композитних матеріалів і навіть з очерету або очерету.Кожна з них має свої переваги і недоліки як за фізичними характеристиками, так і за ціною. Але покрівля з профлиста затребувана значно більше за інших.