Сучасна будівельна індустрія пропонує великий вибір покрівельних матеріалів на будь-який смак і гаманець. Але серед усіх покрівельних покриттів мідь є самим довговічним матеріалом, хоча вартість її звичайно вище всіх інших у кілька разів. Ще 15-20 років тому дах з міді могла викликати лише подив у будівельників.А зустріти мідну покрівлю можна було тільки на старовинних будівлях, які знаходяться під охороною держав і є історичними архітектурними пам'ятками.

Дах, крім того, що є завершальним декоративним елементом всієї конструкції будинку, в першу чергу служить для запобігання внутрішнього простору від дощу, снігу, вітру, холоду. Якісно виконана фальцева покрівля прослужить вам не один десяток років. Хоча нерідкі випадки,коли ремонт крівлі фальца необхідний вже через кілька років після монтажу. Причина - порушення технології при монтажі покрівлі. Як усунути виниклу проблему - тема нашої статті.

Дах будь-якої будівлі відіграє важливу роль як конструктивний елемент, що захищає будинок від проникнення вологи, снігу, вітру. І крім усього іншого, дах є своєрідною прикрасою всієї будови. Серед великої різноманітності будівельних матеріалів, що застосовуються для влаштування покрівлі, фальцева покрівля стоїть на особливому місці. Що означає саме словосполучення - фальцева покрівля? Це можна зрозуміти, якщо подивитися на з'єднання листів металу між собою (фальців), яке виконується, як ручним способом, так і з застосуванням спеціальних закочувати машинок.

Металевий профільний лист одержав широке поширення в будівельних і оздоблювальних роботах. Як правило, він використовується в якості покрівельного матеріалу на дахах будівель виробничого призначення і приватних будинків. Однак, цим його застосування не обмежується.

Обшивка будинку профнастилом набуває великого розмаху через його міцності, хорошого естетичного вигляду і відносної дешевизни. Крім цього, даний матеріал використовується для будівництва парканів та огорож різного призначення.

Профільований металевий лист займає одне з лідируючих місць серед покрівельних, стінових та облицювальних матеріалів. Профнастил застосовується для спорудження житлових, виробничих, торгових конструкцій - павільйонів, навісів, ангарів, сховищ, складів, кіосків, постійних і тимчасових огорож. Для виготовлення профнастилу використовується оцинкована сталь товщиною 0,5-1,0 мм, на яку додатково наноситься полімерне покриття, яке виконує подвійну функцію - захисну і декоративну.

Металеві покриття для покрівель завжди користувалися великим попитом, правда, раніше даху покривали рівним матеріалом, використовую фальцевую технологію. Застосування профільованих металевих матеріалів значно спростило процес монтажу і дозволило урізноманітнити вибір колірних рішень завдяки застосуванню різноманітних полімерних покриттів.Про те, як покрити дах профнастилом, і як не помилитися при виборі цього матеріалу, ми і поговоримо. Ми не станемо зупинятися на конструкції сучасного профнастилу, розглянемо це питання тільки коротко, адже про це вже достатньо написано. Він являє собою багатошарове покрівельне покриття,зроблене на основі оцинкованого сталевого листа.

Такий матеріал, як профнастил, вже довів можливість свого застосування в покрівельній справі. Існує безліч різних його варіантів, і людині, яка має невеликий досвід виконання покрівельних робіт, може бути важко зробити правильний вибір.

А це має велике значення,так як в якості покриття для даху може застосовуватися саме покрівельний профнастил, інші його моделі можуть бути неефективними в даних умовах. Тому сьогодні ми і поговоримо про те, як вибрати профнастил для даху, не здійснюючи непоправних помилок.

Основний показник якісної роботи покрівлі - це, звичайно ж, її герметичність. На сьогоднішній день вибір надійного покрівельного матеріалу не складає труднощів, при бажанні, можна знайти не тільки різні забарвлення, але і покриття різних видів, які можна застосовувати для влаштування різних дахів. Деякі матеріали змонтувати зможе тільки справжній фахівець, а ось монтаж профнастилу на дах цілком під силу виконати самостійно, про що і поговоримо.

Металевий профіль для даху - один з найбільш широко застосовуваних матеріалів в котеджному і промисловому будівництві. Його з успіхом застосовують для пристрою покрівель і конструкцій як простих, так і досить складних геометричних форм.

Багато хто з нас бачили профнастил і знають, де і як він застосовується. Але завжди є деякі нюанси та особливості, про які чули не всі. Саме тому ми й розглянемо в даній статті докладно, що таке профнастил, де він може використовуватися, і як правильно монтувати даний матеріал.