Як монтувати залізо на дах?

В даний час дахи будівель криються найрізноманітнішими покрівельними матеріалами - натуральною черепицею, рулонними матеріалами на основі бітуму, азбестоцементними листами плоскими і хвилястими, єврошифером, бітумною черепицею, металом, деревом, соломою, очеретом та іншими.

Всі вони володіють різними достоїнствами і недоліками,вимагають різної технології укладання. Але залізо на дах, в даний момент, найбільш затребуване.

Оцинкований покрівельний лист - види і типи стали для покрівлі

В останнє десятиліття на ринку будівельних матеріалів з'явилася величезна кількість нових сучасних матеріалів, як для обробки будівель, так і для влаштування нових та ремонту старих покрівель. Але оцинкований покрівельний лист, маючи багату історію, не здає своїх позицій. Навпаки, завдяки новим технологіям він став ще популярнішим.Якщо в колишні часи покрівлі, покриті оцинкованою сталлю, мали досить таки непоказний і однаковий вигляд, то зараз споживачеві пропонується великий вибір кольорової гами та форми покрівельної сталі.

Жорстка покрівля та правила її монтажу

Будівельний ринок рясніє найрізноманітнішими покрівельними матеріалами: профнастил, металочерепиця, ондулін, руберойд. Всі вони різняться між собою - і за типом, і за якістю, і за характеристиками, і за ціною. Також, при зведенні дахів існує поняття «м'яка» і «жорстка» покрівля ». Про м'яку багато пишуть в силу її новизни,а що ж криється під визначенням жорсткої покрівлі та в чому особливості її пристрою?

Оцинковане залізо для покрівлі

У сучасному облаштуванні дахів і навісів досить часто застосовується профільне і листове залізо оцинковане. Застосовують його як в індивідуальному котеджному, так і в промисловому і багатоповерховому будівництві. З нього будують ангари, склади та кіоски. Таке покриття мінімізує кількість фальцевих з'єднань і підвищує герметичність покрівлі. Його поставками сьогодні займаються багато країн, включаючи країни колишнього союзу, Європу і Китай.

Оцинкована покрівля з листової сталі

Сьогодні оцинкована сталь з успіхом застосовується в якості покрівельного матеріалу при зведенні навісів, дахів госпбудівель і житлових будинків (котеджів). Популярність її пояснюється відносною дешевизною матеріалу при мінімумі відходів і можливістю спорудити дах будинку практично будь-якої форми.Ось чому оцинкована покрівля - один з найпоширеніших видів покриття для скатних дахів.

Металева покрівля: види та правила монтажу

Одвічне питання, що краще: черепиця або металева покрівля? Порівняльний аналіз характеристик багатьох видів покриттів показав, що на сьогоднішній день найкращим захистом від будь-якого виду протікань, погодних катаклізмів і зовнішніх впливів є тільки металеві покрівлі,які вже багато років застосовуються в котеджному будівництві та зведенні багатоповерхових житлових і промислових об'єктів з різними формами дахів.

Мідна покрівля: ефектно і надійно

Сучасна будівельна індустрія пропонує великий вибір покрівельних матеріалів на будь-який смак і гаманець. Але серед усіх покрівельних покриттів мідь є самим довговічним матеріалом, хоча вартість її звичайно вище всіх інших у кілька разів. Ще 15-20 років тому дах з міді могла викликати лише подив у будівельників.А зустріти мідну покрівлю можна було тільки на старовинних будівлях, які знаходяться під охороною держав і є історичними архітектурними пам'ятками.

Оцинкована дах - вибір матеріалу і догляд

Не одне століття люди криють свої будинки залізом. І якщо в минулому не всі мали можливість зробити покрівлю з заліза, то в наш час оцинкована дах доступна практично будь-якому домовласникові. Переваги металевого покриття вражають. По-перше,це довговічність і міцність що є основним і вирішальним аргументом при виборі матеріалу для покрівлі.

Дахове залізо: оцинковане і чорне

Дахове залізо оцинковане використовується в будівництві при влаштуванні дахів з давніх часів. І в даний час, це самий затребуваний будівельний матеріал. Воно володіє високими якісними характеристиками. Пожежобезпечна, міцна і естетична в плані архітектурних рішень. Легка вага покрівельного заліза, дозволяє зменшити навантаження на всю будівлю, в результаті за рахунок полегшення несучих конструкцій скорочується вартість всього будівництва.

Облицювання та обшивка будинку профнастилом

Металевий профільний лист одержав широке поширення в будівельних і оздоблювальних роботах. Як правило, він використовується в якості покрівельного матеріалу на дахах будівель виробничого призначення і приватних будинків. Однак, цим його застосування не обмежується.

Обшивка будинку профнастилом набуває великого розмаху через його міцності, хорошого естетичного вигляду і відносної дешевизни. Крім цього, даний матеріал використовується для будівництва парканів та огорож різного призначення.