Крокви своїми руками - схема монтажу

Кроквяна система є силовим каркасом будь-якого даху. Саме завдяки їй дах знаходить достатню жорсткість, що дозволяє розміщувати на ній покрівельний матеріал. Встановити крокви своїми руками цілком під силу кожній людині, який знайомий з основами будівництва.

Схема кроквяної системи або як зібрати правильно?

Дах - одна з найбільш складних і відповідальних частин будь-якої споруди. Її конструкція повинна витримувати вплив усіх атмосферних явищ і служити надійним захистом від зимових снігових завалів, осіннього негоди та літніх гроз.

Монтаж крокв даху - основні моменти

Основну частину робіт зі зведення даху становить безпосередній монтаж несучої конструкції - монтаж крокв. І саме від правильного виконання цього етапу, дотримання технології і вибору застосовуваних матеріалів, у великій мірі залежить надійність і працездатність всієї конструкції.За формою скатів основний елемент покрівельної конструкції крокви можна розділити на такі види:

Як ставити крокви на будинок?

Дах надає будь-якому будинку архітектурну завершеність. Її головна функція полягає в захисті будівлі від зовнішніх впливів - дощів, снігу, сильних поривів вітру. Залежно від кліматичних умов, характерних для конкретної місцевості, вибирають пристрій даху.

План крокв - що це таке?

Будівництво заміського будинку або котеджу завжди має на увазі під собою застосування системи крокв, подібну до тієї, яка застосовується при будівництві житлових будинків. Матеріалом для таких крокв зазвичай служить дерево.

Кроквяна система може бути виконана не тільки у вигляді трикутника, а й у вигляді інших конструкцій. Але не залежно від того, який матеріал і яка форма буде використана, насамперед, необхідно все-таки знати, що таке план крокв.

Зрощування крокв по довжині - варіанти і способи

При створенні стропильних конструкцій для перекриття великих прольотів і при зведенні покрівлі складної форми необхідно застосування нестандартних по розмірах матеріалів. Якщо в наявності немає необхідного бруса або будівельної дошки, слід провести зрощування крокв по довжині.

У стандартному розмірному ряді зі збільшенням довжини бруса зростає його товщина, Що не завжди зручно і технологічно виправдане.

Установка крокв своїми руками

Основа більшості дахів, ми не ведемо мову про промислових плоских дахах - це кроквяна система. Не дивлячись на те, що збірка і монтаж подібної конструкції є досить непростою справою, при наборі певних знань і умінь цілком можлива установка крокв своїми руками.

Тільки відразу застерігаємо,не беріть на себе проектування подібних несучих конструкцій, особливо, якщо це стосується складних дахів, це справа фахівця проектувальника.

Крокви дерев'яні - різновиду і монтаж

Вибір матеріалу, з якого складається несуча конструкція покрівлі, проводиться в залежності від безлічі факторів. Незважаючи на те, що найбільшого поширення набули крокви дерев'яні наслонние і висячі, існує ще кілька варіантів конструкції.

Як зробити крокви для даху на будинок?

Основу покрівельної конструкції практично будь-якого типу становлять крокви. Від правильності вибору типу несучої конструкції, розрахунку перерізів конструктивних елементів залежить надійність всієї покрівлі.

Тому, приступаючи до проектуванні даху, необхідно знати,які типи покрівельних конструкцій застосовуються для різних споруд або кліматичних умов, як робити крокви, як правильно провести розрахунок.

Монтаж обрешітки скатних покрівель

Елемент несучої конструкції покрівлі, на який безпосередньо кріпиться дахове покриття, називається латами. Від правильності вибору матеріалу, від того наскільки професійно був виконаний монтаж обрешітки, буде залежати надійність покрівельного покриття і всього даху в цілому.

Необхідно пам'ятати,що під кожен матеріал потрібне спорудження обрешітки за оптимальними параметрами, які рекомендуються виробником.