Як розрахувати покрівлю самостійно?

При проектуванні даху велике значення мають такі показники, як площа ската і кут його нахилу. Виміряти їх на готової конструкції не складає труднощів, а ось як розрахувати покрівлю правильно, відомо далеко не всім, про це і поговоримо.

Для чого необхідно знати вказані значення? Дані характеристики є основними показниками майбутньої конструкції, саме від них будуть залежати конструктивні особливості покрівлі, тип і кількість необхідних матеріалів.

Креслення дахів будинків скатного типу

Проект будівництва будь-якого об'єкта є головним документом, який містить всі необхідні відомості, починаючи від застосовуваних матеріалів, закінчуючи технічними особливостями монтажу окремих систем і вузлів. Особливо це актуально для даху, адже її значення в майбутній експлуатації всього будинку важко переоцінити.Графічна частина проекту повинна наочно показувати різні етапи будівництва. Креслення дахів будинків повинні бути легко читаються, забудовник з першого погляду повинен отримати в доступній формі всю інформацію про конструкції, необхідну для монтажу.

Розрахунок даху будинку - як не помилитися з матеріалом?

Дах будинку вимагає дуже ретельного підходу, адже від даху залежить нормальне функціонування всього будинку. Якщо дах буде десь протікати або буде споруджена неправильно, то наслідки допущених помилок змусять піддавати ремонту всю покрівлю, що пов'язане з чималими фізичними та матеріальними витратами. Тому перед початком зведення даху в обов'язковому порядку проводиться розрахунок даху будинку.

Розрахунок вартості даху - враховуємо всі деталі

Будь-яке будівництво починається з підрахунку витрат, починаючи від фундаменту і закінчуючи дахом і водостічної системою. Якщо для розрахунку вартості фундаменту потрібно не дуже багато складових, то щоб розрахувати вартість даху потрібно врахувати масу елементів, що складають конструкцію даху і покрівлі.У нашій статті ми розглянемо варіант утепленій даху з мансардою в горищному просторі, оскільки такі дахи останнім часом найбільш популярні.

Проект покрівлі - з чого все починається?

Перед проведенням будь-яких будівельних робіт спочатку необхідно скласти план, в якому детально вказуються етапи роботи, конструкція і кількість матеріалів. При будівництві даху приватного будинку проект покрівлі є однією з найбільш важливих завдань. Від його правильного складання залежить якість даху і її зовнішній вигляд,який повинен гармоніювати з конструкцією будинку.

Кут нахилу даху і його розрахунок

Процес будівництва покрівлі може дещо загальмовується в результаті вирішення таких питань, як вибір матеріалу для покрівельного покриття і кут нахилу даху. Оскільки ці два питання тісно взаємопов'язані, то доводиться враховувати вид матеріалу при розрахунку кута нахилу скатної покрівлі.