Виготовлення покрівлі своїми руками

Саме покрівля є завершальним етапом будівництва будинку. Красива і надійна покрівля забезпечує максимум комфорту для мешканців. Крім цього, покрівля надає будинку свій унікальний вигляд. Тому влаштування покрівлі приділяється так багато уваги.

Покрівлі можуть бути як холодними, так і утепленими. Утеплені покрівлі найчастіше влаштовуються,якщо на горищі планується обладнати житлове приміщення, зване мансардою.

Ремонт даху будинку - як і чим?

На світі не існує вічних будівельних конструкцій, як це не сумно, даний факт повною мірою відноситься і до покрівлі. Рано чи пізно настає час, коли доводитися робити ремонт даху будинку, до речі, якщо ви нехтуєте профілактичними оглядами та ремонтами, такий момент настане набагато швидше.Всі роботи по ремонту можна розділити на кілька етапів, виконання кожного з них дозволяє досягти одну певну мету, а загальним результатом стане справна дах.

Ремонт покрівлі житлового будинку своїми руками

Які б матеріали не використовувалися для перекриття покрівлі, з часом вони потребують ремонту. Профілактичні огляди покрівлі необхідно виробляти щорічно, і при виявленні пошкоджень бажано їх усунути негайно.

Здійснити ремонт покрівлі своїми руками, без залучення фахівців, цілком можливо,але ця операція вимагає певних навичок і знань.

Ремонт покрівлі на дачі - усуваємо дефекти

Для когось дача є місцем безтурботного відпочинку, а для когось, ще з часів перших серіалів, фазендою, на якій доводиться посилено працювати. Але практично на всіх є хоча б маленький будиночок, який у більшості випадків, внаслідок віку, потребує ремонту.

Особливо часто виникає необхідність виконати ремонт покрівлі на дачі.У часи масового дачного будівництва основним покрівельним матеріалом був шифер, тому й поговоримо про ремонт шиферної покрівлі.

Ремонт даху багатоквартирного будинку: капітальний і поточний

Якщо власникові приватного житлового будівництва для проведення ремонтних робіт на покрівлі необхідні тільки бажання і матеріальні можливості, то ремонт даху багатоквартирного будинку є завданням з кількома невідомими. Причому найголовнішими невідомими є не чисто технічні нюанси, а питання про те, хто повинен робити, хто буде фінансувати,куди і як звернутися. Ну, і найголовніша для наших реалій проблема - як подолати бюрократичну тяганину і змусити чиновників виконувати свої обов'язки. Давайте не будемо особливо стосуватися будівельної сторони справи, а спробуємо розібратися з основними юридичними питаннями.

Капітальний ремонт покрівлі

Рано чи пізно кожен дах потребує ремонту. Незалежно від застосованих матеріалів утворюються протікання, втрачається привабливий зовнішній вигляд або виникають якісь інші проблеми, і тоді перед домовласником постає питання про капітальний ремонт покрівлі.