Очищення покрівлі від полою

Ми ж звикли до того, що зима завжди приходить несподівано і приносить цілу купу проблем, до яких можна віднести освіту на покрівлі полою, величезна кількість зростаючих бурульок, готових у будь-який момент травмувати проходить внизу людини.

Вирішити цю проблему може регулярне очищення покрівлі від криги, а також пристрій систем антиобмерзан.

Дах без бурульок - захист покрівлі від полою

Завдяки спеціальній системі антиобледеніння дах без бурульок стала реальністю. Система обігріву даху будівлі повністю виключає утворення криги не тільки на поверхні покрівлі, але і в водостоках, жолобах і по карнизах даху. Для кожної покрівлі можна підібрати найбільш оптимальний варіант системи антиобледеніння, з урахуванням особливостей даху,умов і завдань по її обігріву.

Прибирання снігу з дахів - необхідний захід

Для вітчизняних кліматичних умов сніг - неодмінний атрибут справжньої зими. З одного боку, він радує око, а от з іншого - може принести чимало бід. Особливо небезпечні багатотонні снігові пласти, що лежать на старих зношених покрівлях. Своєчасне прибирання снігу з дахів допоможе запобігти сумні, а часом і трагічні події.Чим може обернутися безпечність?

Пухнастий сніг, падаючи на покрівлю, з часом ущільнюється, його вага на одному квадратному метрі може досягати більше 200 кілограмів.

Снігозатримування на покрівлі

Атмосферні опади приносять чималу шкоду будівлям: вони поступово руйнують покрівлю, водостічні системи та фасади будівель. Особливо, це актуально для російського клімату, якому характерні дощова осінь і морозна зима з великою кількістю снігу.

Саме в сніжну пору року дах нашого будинку покривається снігом, льодом і бурульками,створюючи загрозу оточуючим сходом заметів полою.