Дахи будинків - проект від архітектора

Проектування є першим і одним з основних етапів будівництва. Від якості його розробки залежить надійність конструкції, її подальша ефективна і безаварійна експлуатація. На такі серйозні будівельні конструкції як дахи будинків - проект повинен розроблятися тільки фахівцем. Зараз багато організацій пропонують вже готові набори проектної документації для покрівлі, тому давайте розглянемо, на які питання необхідно звертати увагу при виборі проекту.

Акт приймання покрівлі та технічного стану

Після закінчення робіт з будівництва покрівлі відбувається оцінка діяльності фахівців. При цьому враховуються якість, міцність і зовнішній вигляд готової конструкції. Також перевіряється, чи відповідають матеріали, які були вказані в проекті. Особлива увага звертається на гідроізоляцію та утеплення даху. Після всіх процедур перевірки складається акт приймання покрівлі.

Договір на ремонт покрівлі та виконання покрівельних робіт

Будь-який дах, навіть сама надійна і якісна, повинна періодично проходити обстеження і піддаватися ремонту, причому виробляти такі роботи по обслуговуванню даху повинні тільки підготовлені професіонали. Всі роботи з ремонту покрівлі повинні бути задокументовані.Одним з таких документів є договір на ремонт покрівлі - зразок якого ви зможете скачати в кінці статті. А крім цього, ми постараємося розповісти про деякі нюанси пов'язаних зі складанням і заповненням даного документа.

Кошторис на ремонт покрівлі

Навіть для приватного будинку потрібно скласти на ремонт покрівлі кошторис, щоб точно знати, у що обійдеться ця робота і, виходячи зі своїх фінансових можливостей, вибрати відповідні матеріали. Точно також складається кошторис на ремонт покрівлі та в будь-який організації, що має на своєму балансі будівлі та споруди.Перш ніж складати кошторис на ремонтні роботи, необхідно зробити аналіз стану покрівлі, обмір пошкоджених місць.